Хірургія одного дня

– це коли в той же день ви будете вдома

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Сьогодні операцію можна зробити за один день завдяки короткочасній операції

Одноденна хірургія або короткочасна хірургія – це ідея, що виникла у США та Канаді, як розв’язання проблеми перенасичених пацієнтами лікарень.

Така операція є чистою економією. Це мінімізує перебування пацієнта в лікарні, яке зазвичай триває до 24 годин. За цей час пацієнт недовго перебуває в палаті, йому роблять операцію, після якої він йде додому.

Які напрямки хірургії одного дня є в Bodro clinic?
   • Хірургія.
   • Урологія
   • Ортопедія і травматологія
   • Гінекологія
   • Ендоскопічна хірургія
   • ЛОР

Поліклініка – це місце куди можна звернутись по будь-якому запитанню пов’язаному зі здоров’ям.

Приватна – це тоді, коли конкретна людина за щось відповідає. Відповідає ім’ям і репутацією. Саме тому в нашій приватній поліклініці ви знайдете людей, які роблять свою роботу так, як би вони це зробили своїй мамі. І саме тому ви можете звернутись до нас тоді коли ви цього дійсно потребуєте.

Наші лікарі

Крижановський Сергій Анатолійович - Бодро Клінік
Крижановський Сергій Анатолійович

Лікар-хірург

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Савчук Вікторія Валеріївна
Савчук Вікторія Валеріївна

Лікар – гінеколог

Шопук Віктор Миколайович
Шопук Віктор Миколайович

Ортопед-травматолог

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Дрогомирецький Степан Іванович

Оперуючий лікар-хірург, лікар УЗД, проктолог

Савчук Олег Ярославович
Савчук Олег Ярославович

Лікар ендоскопіст, ендоскопічний хірург

Кушнір Святослав Володимирович
Кушнір Святослав Володимирович

Гінеколог

Брус Роман Богданович
Брус Роман Богданович

Ортопед-травматолог

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Жиленко руслан адольфович
Жиленко Руслан Адольфович

Оториноларинголог

Хірургія за один день

У рамках 1-денної операції проводиться багато методів лікування, перелік яких збільшується з кожним роком. Найпопулярнішими є операції в галузі ортопедії, урології або гінекології. В одноденному режимі можна проводити навіть ендоскопічну операцію на хребті.

До короткочасних хірургічних процедур належать лазерні процедури, такі як видалення каменів у нирках та енуклеація простати, лікування фімозу, варикоцеле (розширених вен навколо яєчка), водянка яєчка. Дроблення каменів( дистанційна літотрипсія, контактна літотрипсія).

Наші ортопеди-травматологи оперують гігроми, контрактуру Дюпюітрена, артроскопії, видалення фіксаторів після металоостеосинтезу.
ЛОРи проводять тонзилотомія, операції на перегородці, вазотомія в рамках хірургії одного дня.
В гінекології ми відпускаємо пацієнток у той самий день після гістероскопії, конусної резекції шийки матки, вишкребу ендометрію та операцій на зовнішніх статевих органах

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Операції на один день

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Хірургія одного дня

Хто може отримати користь від одноденної операції?

Кваліфікація на операцію в рамках одноденної операції вимагає багатьох діагностичних тестів. Найчастіше пацієнта направляють на консультацію до кількох спеціалістів, які оцінюють його стан здоров’я та погоджуються виконати дану процедуру в короткий термін. Обов’язково потрібно зробити ЕКГ, загальні аналізи крові і сечі, вивчити рівень цукру та оцінити систему згортання. Кожного пацієнта лікують індивідуально, і лікар може призначити інші аналізи. Не всі пацієнти можуть пройти операцію за один день.

Протипоказанням для лікування в цьому режимі може бути, наприклад, діабет або серцево-судинні захворювання. Хронічні захворювання органів дихання, епілепсія та гематологічні захворювання також можуть бути протипоказанням до одноденної операції. Такі операції також не проводяться пацієнтам старше 70 років.

Переваги одноденної операції

Ця хірургічна процедура має багато переваг як для клініки, так і для пацієнтів. Найважливішим з них є скорочення часу очікування на операцію, оскільки пацієнт не потребує госпіталізації і, отже, місця в палаті. Перебування в лікарні скорочується до абсолютного мінімуму, що знижує ризик зараження та зменшує стрес пацієнта, пов’язаний з процедурою.

Одужання відбувається вдома, хоча пацієнт повинен з’явитися до лікаря для подальшого відвідування. Також зменшуються видатки пацієнта на саму операцію, адже лишній час перебування пацієнта в палаті потребує додаткових витрат, що оплачує пацієнт.

Операції одного дня, що проводяться у нас в клініці:

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

+38 067 384 7678

Телефонуйте нам

крижаговський сергій

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Жодних черг

Не потрібно навіть виходити з дому

Після запису ви отримаєте підтвердження на телефон

онлайн запись бодро клиник

Що робити, якщо я знаходжусь далеко від Bodro clinic але хочу проконсультуватися з лікарем?

Ми розуміємо, що в сучасному світі часто немає сенсу приїжджати для того, щоб проконсультуватися. Обстеження можна передати через електронку чи інший месседжер. Проконсультуватися можна з любої точки світу через messenger.

Тому перш за все ви можете заповнити форму прямо тут на сторінці, де опишете свою проблему, можете прикріпити копії обстежень, і наш відповідальний лікар дасть вам відповідь і домовиться з вами про спілкування у зручний вам спосіб.

Ваше ім’я *
Заполните поле
Що вас турбує? *
Заполните поле
Введіть ваш контакт *
Заполните поле

Не потрібно навіть виходити з дому

Після заповнення форми з вами зв’яжуться

Меню