Лікування геморою без операції

Зміст статті:

Причини захворювання та лікування геморою без операції

Геморой – це набряклі вени у задньому проході та нижній частині прямої кишки, схожі на варикозне розширення вен. Геморой може розвиватися всередині прямої кишки (внутрішній геморой) або під шкірою навколо заднього проходу (зовнішній геморой).

Майже троє з чотирьох дорослих час від часу матимуть геморой. Геморой має ряд причин, але часто причина невідома.

На щастя, є ефективні варіанти лікування геморою. Багато людей отримують полегшення за допомогою домашнього лікування та зміни способу життя.

Вени навколо заднього проходу, як правило, розтягуються під тиском і можуть опухати або набрякати.

Геморой може розвинутися від підвищення тиску в нижній прямій кишці через:

 • Напруження під час дефекації
 • Сидіння тривалий час у туалеті
 • Коли наявана хронічний пронос або запор
 • Ожиріння
 • Вагітність
 • Анальний секс
 • Коли ви їсте мало клітковини (овочів і фруктів)
 • Регулярна важка праця

Нашими основними принципами є:

удалить вены на ногах цена

Відношення
та увага

Ми відносимся до пацієнтів так, як ми хочемо, щоб відносились до нас.

лечение варикоза вен на ногах

Лише
ефективне лікування

Ми не призначаємо ліків, які не ефективні.

удаление вен на ногах лазером

Операція
лише за потреби

Ми не оперуємо, якщо не треба оперувати.

Наші лікарі

Крижановський Сергій Анатолійович - Бодро Клінік
Крижановський Сергій Анатолійович

Лікар-хірург

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Лазько Вячеслав Миколайович
Лазько В’ячеслав Миколайович

Лікар-хірург

Знаємо, що операція це завжди неприємно. Ми хочемо допомогти нашим пацієнтам отримати інші відчуття від роботи хірургів, де менше болю, більше зручності та комфорту. А також максимум зусиль для отримання результату.

Ми щоразу радимось чи у конкретному випадку операція дійсно принесе той результат, на який ви очікуєте. І оперуємо тільки тоді, коли це потрібно.

Ваше ім’я *
Заполните поле
Що вас турбує? *
Заполните поле
Як з вами зв'язатися? *
Заполните поле

Фактори ризику виникнення геморою

З віком ризик розвитку геморою збільшується. Це тому, що тканини, які підтримують вени у вашій прямій кишці та задньому проході, можуть слабшати і розтягуватися. Це може статися і під час вагітності, адже вага дитини чинить тиск на анальну область.

Коли звернутися до лікаря

Якщо у вас є кровотечі під час дефекації або у вас геморой, який не покращується після тижня домашнього лікування, запишіться до лікаря.

Не припускайте, що ректальна кровотеча пов’язана з гемороєм, особливо якщо у вас змінилися звички кишечника або якщо ваш стілець змінився за кольором або консистенцією. Ректальна кровотеча може виникати при інших захворюваннях, включаючи колоректальний рак і анальний рак.

Зверніться за невідкладною допомогою, якщо у вас велика кількість ректальної кровотечі, головокружіння, запаморочення або непритомність. Також якщо геморой вас вже замучив, і ви хочете його позбутися, то в такому випадку запишіться до проктолога.

Лікування геморою без операції

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Часто можна полегшити легкий біль, набряк та запалення геморою за допомогою домашнього лікування без операції:

 • Їжте продукти з високим вмістом клітковини. Їжте більше фруктів, овочів і круп. Це пом’якшує стілець і збільшує його масу, що допоможе вам уникнути напруги, яка може погіршити симптоми існуючого геморою. Додайте клітковину в свій раціон повільно, щоб уникнути проблем з газами.
 • Використовуйте місцеві методи лікування. Нанесіть безрецептурний крем для геморою або свічки, що містить гідрокортизон, або використовуйте прокладки, що містять відьму ліщини або заспокійливий засіб.
 • Регулярно обробляйте в теплій ванні або душі. Замочуйте анальну зону в звичайній теплій воді протягом 10 – 15 хвилин два-три рази на день. Ванна підходить для туалету.
 • Приймайте пероральні знеболюючі засоби. Ви можете тимчасово використовувати ацетамінофен, аспірин або ібупрофен, щоб полегшити свій дискомфорт.
 • Також є сучасна методика, яка називається Be clean. Ця методика передбачає недороге обладнання, яке можна використовувати в домашніх умовах і обійтись без операції. Якщо ретельно її використовувати, то можна не робити операції ніколи.

За допомогою цих методів симптоми геморою часто проходять протягом тижня.

Зверніться до лікаря через тиждень, якщо ви не отримаєте полегшення або, якщо у вас сильний біль або кровотеча.

Подивіться це відео, де ми підготували відповідь на запитання: ” Що робити щоб геморой не турбував?”

Лікування геморою без операції

Медикаментозне лікування геморою без хірургічного втручання

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Якщо ваш геморой доставляє лише легкий дискомфорт, ваш лікар може запропонувати безрецептурні креми, мазі, свічки або прокладки. Ці продукти містять такі інгредієнти, як каштан, або гідрокортизон і лідокаїн, які можуть тимчасово зняти біль і свербіж.

Не використовуйте безрецептурний стероїдний крем більше тижня, якщо не розпорядиться лікарем, оскільки це може пом’якшити вашу шкіру.

Чи лікується геморой без операції?

Так звичайно. Усі перелічені вище методики є ефективними, якщо ви їх ретельно виконуєте, і дотримуєтесь рекомендацій лікаря

Як вилікувати геморой без операції?

В першу чергу потрібно залікувати загострення, якщо у вас воно є на даний час. Далі потрібно почати використовувати в раціон продукти, які лікар вам напише, або, які ви прочитали вище.

Після чого потрібно скинути вагу, і робити профілактичні дії, які вам пропише наш лікар. І ву-а-ля, ви вилікували геморой.

Що робити, якщо я знаходжусь далеко від Bodro clinic але хочу проконсультуватися з лікарем?

Ми розуміємо, що в сучасному світі часто немає сенсу приїжджати для того, щоб проконсультуватися. Обстеження можна передати через електронку чи інший месседжер. Проконсультуватися можна з любої точки світу через messenger.

Тому перш за все ви можете заповнити форму прямо тут на сторінці, де опишете свою проблему, можете прикріпити копії обстежень, і наш відповідальний лікар дасть вам відповідь і домовиться з вами про спілкування у зручний вам спосіб.

Ваше ім’я *
Заполните поле
Що вас турбує? *
Заполните поле
Введіть ваш контакт *
Заполните поле

Не потрібно навіть виходити з дому

Після заповнення форми з вами зв’яжуться

Меню