Дитячий уролог

Дитяча урологія у Bodro clinic

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Дитяча урологія

Що таке дитяча урологія у Bodro clinic

Дитяча урологія Bodro clinic, це консультації, а також, якщо потрібно, то і операції. Які ми проводимо дітям які потребують нашої допомоги.

Це дві операційних, повністю оснащених обладнанням, і дитячими фахівцями. Це повноцінний дитячий прийом, де дитячий уролог сам проводить УЗД яєчок, нирок, сечового міхура маленьким діткам.

Діагностика та спеціальна допомога пропонується для широкого спектра проблем, що зачіпають нирки, сечовий міхур, уретру або статеві шляхи.

Як проходить прийом дитячого уролога

Ви записуєтесь з дитиною за телефоном, або прямо на сайті, і приходите на узгоджений, зручний для вас час. В кабінеті вас чекає дитячий уролог, який доречі є дитячим андроглогом( тобто спеціалістом із статевого розвитку дитини). Він спілкується з вами, і з дитиною, оглядає, а якщо потрібно, то і проводить особисто додаткові обстеження( такі як УЗД статевих органів, сечового міхура чи нирок). Також під час прийому можуть бути потрібні певні аналізи( наприклад аналіз сечі чи крові. Це все можна зробити одразу під час візиту в клініку. Адже у Bodro clinic своя лабораторія, і більшість аналізів ми робимо одразу на місці.

Що робити, якщо буде потрібна операція чи маніпуляція

Більшість маніпуляцій чи урологічних операцій ми проводимо прямо на місці. Адже у нас є хороші, оснащені операційні і кваліфіковані дитячі спеціалісти. Також ми можемо провести маніпуляції діткам, наприклад розведення крайньої плоті діткам. Це проводиться в особливих умовах, для того, щоб дитини не відчувала сильних больових відчуттів

Поліклініка – це місце куди можна звернутись по будь-якому запитанню пов’язаному зі здоров’ям.

Приватна – це тоді, коли конкретна людина за щось відповідає. Відповідає ім’ям і репутацією. Саме тому в нашій приватній поліклініці ви знайдете людей, які роблять свою роботу так, як би вони це зробили своїй мамі. І саме тому ви можете звернутись до нас тоді коли ви цього дійсно потребуєте.

Наші лікарі

Мостовий Сергій Володимирович
Мостовий Сергій Володимирович

Уролог, дитячий уролог, сексопатолог

Часто зустрічаються такі захворювання, як:

ДИТЯЧИЙ УРОЛОГ

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Залежно від потреб вашої дитини, до членів команди яка прийматиме участь у допомозі вашій дитині може входити:

 • Педіатр
 • Дієтолог
 • Гастроентеролог
 • Медичний генетик
 • Неврологи (при розладах нервової системи)
 • Ортопеди
 • Оториноларингологи (для вух, носа та горла або ЛОР-станів)
 • Ендокринолог
 • Дерматолог
 • Психологи (з проблем, пов’язаних з емоційним та психічним здоров’ям)
 • Кардіолог

При потребі лікар уролог може організувати спільний огляд декількох спеціалістів, для визначення правильної тактики лікування у складних випадках.

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

крижаговський сергій

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Жодних черг

Не потрібно навіть виходити з дому

Після запису ви отримаєте підтвердження на телефон

онлайн запись бодро клиник
Меню