Видалення внутрішнього геморою

Зміст статті:

Видалення внутрішнього геморою та причини захворювання

Геморой – це набряклі вени у задньому проході та нижній частині прямої кишки, схожі на варикозне розширення вен. Геморой може розвиватися всередині прямої кишки (внутрішній геморой) або під шкірою навколо заднього проходу (зовнішній геморой).

Майже троє з чотирьох дорослих час від часу матимуть геморой. Геморой має ряд причин, але часто причина невідома.

На щастя, є ефективні варіанти лікування геморою. Багато людей отримують полегшення за допомогою домашнього лікування та зміни способу життя.

Вени навколо заднього проходу, як правило, розтягуються під тиском і можуть опухати або набрякати.

Геморой може розвинутися від підвищення тиску в нижній прямій кишці через:

 • Напруження під час дефекації
 • Сидіння тривалий час у туалеті
 • Коли наявний хронічний пронос або запор
 • Ожирінням
 • Вагітність
 • Анальний секс
 • Коли ви їсте мало клітковини (овочів і фруктів)
 • Регулярна важка праця

Фактори ризику виникнення геморою

З віком ризик розвитку геморою збільшується. Це тому, що тканини, які підтримують вени у вашій прямій кишці та задньому проході, можуть слабшати і розтягуватися. Це може статися і під час вагітності, адже вага дитини чинить тиск на анальну область.

Нашими основними принципами є:

удалить вены на ногах цена

Відношення
та увага

Ми відносимся до пацієнтів так, як ми хочемо, щоб відносились до нас.

лечение варикоза вен на ногах

Лише
ефективне лікування

Ми не призначаємо ліків, які не ефективні.

удаление вен на ногах лазером

Операція
лише за потреби

Ми не оперуємо, якщо не треба оперувати.

Наші лікарі

Крижановський Сергій Анатолійович - Бодро Клінік
Крижановський Сергій Анатолійович

Лікар-хірург

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Знаємо, що операція це завжди неприємно. Ми хочемо допомогти нашим пацієнтам отримати інші відчуття від роботи хірургів, де менше болю, більше зручності та комфорту. А також максимум зусиль для отримання результату.

Ми щоразу радимось чи у конкретному випадку операція дійсно принесе той результат, на який ви очікуєте. І оперуємо тільки тоді, коли це потрібно.

Ваше ім’я *
Заполните поле
Що вас турбує? *
Заполните поле
Як з вами зв'язатися? *
Заполните поле

Прояви внутрішнього геморою

Внутрішній геморой лежить всередині прямої кишки. Зазвичай ви їх не бачите і не відчуваєте, і вони рідко викликають дискомфорт.

Але напруження або подразнення при проходженні стільця може викликати:

 • Безболісну кровотечу під час дефекації. Ви можете помітити невелику кількість яскраво-червоної крові на туалетному папері або в унітазі.
 • Геморой, що проштовхується через анальний отвір (виснажений або виступаючий геморой), призводить до болю та роздратування.
Видалення внутрішнього геморою

Ступені і види внутрішнього геморою

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Ступені внутрішнього геморою:

 • Внутрішній геморой 1 ступеня
 • Внутрішній геморой 2 ступеня
 • Внутрішній геморой 3 ступеня

Також геморой може бути ускладнений і неускладнений. Також він може бути всередині, або пролабувати на зовні.

Коли звернутися до лікаря

Якщо у вас є кровотечі під час дефекації або у вас геморой, який не покращується після тижня домашнього лікування, запишіться до лікаря.

Не припускайте, що ректальна кровотеча пов’язана з гемороєм, особливо якщо у вас змінилися звички кишечника або якщо ваш стілець змінився за кольором або консистенцією. Ректальна кровотеча може виникати при інших захворюваннях, включаючи колоректальний рак і анальний рак.

Зверніться за невідкладною допомогою, якщо у вас велика кількість ректальної кровотечі, головокружіння, запаморочення або непритомність. Також якщо геморой вас вже замучив, і ви хочете його позбутися, то в такому випадку запишіться до проктолога.

Найшвидше записатись до проктолога прямо тут.

Операція на внутрішній геморой в Bodro clinic

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Лігування вузлів латексними кільцями

При постійних кровотечах або хворобливому геморої лікар може порекомендувати одну з малоінвазивних процедур. Ці методи лікування можна проводити в кабінеті лікаря або в інших амбулаторних умовах і зазвичай не потребують наркозу.

Лігування вузлів латексними кільцями – ваш лікар розміщує одну-дві крихітні гумки навколо основи внутрішнього геморою, щоб відключити його кровообіг. Геморой в’яне і відпадає протягом тижня.

Перев’язка геморою може бути незручною і викликати кровотечу, яке може початися через два-чотири дні після процедури, але рідко буває важкою. Іноді можуть виникати більш серйозні ускладнення.

Видалення внутрішнього геморою

Лише невеликий відсоток людей з внутрішнім гемороєм потребує операції. Однак якщо інші процедури не були успішними або у вас великий геморой, лікар може порекомендувати одну з наступних методик:

 • Видалення геморою (гемороїдектомія). Вибравши одну з різних методик, ваш хірург видаляє зайву тканину, яка викликає кровотечу. Операцію можна зробити за допомогою місцевої анестезії в поєднанні з садацією, спінальною анестезією або загальним наркозом.

Гемороїдектомія є найбільш ефективним і повним способом лікування важкого або повторюваного геморою. Ускладнення можуть включати тимчасовий закреп, порушення сечопуску, що може призвести до інфекцій сечовивідних шляхів. Це ускладнення виникає переважно після спінальної анестезії.

Більшість людей після процедури відчувають біль, але ліки цей біль можуть полегшити. Теплі ванночки також можуть допомогти.

 • Ушивання геморою. Ця процедура, яка називається зшитою гемороїдопексією, блокує приплив крові до гемороїдальної тканини. Зазвичай його застосовують лише при внутрішньому геморої.
  Ушивання зазвичай передбачає менше болю, ніж гемороїдектомія, і дозволяє швидше повернутися до регулярних занять. Однак, порівняно з гемороїдектомією, ушивання асоціюється з більшим ризиком рецидиву та випаданням прямої кишки, при якому частина прямої кишки виступає із заднього проходу.

Ускладнення можуть також включати кровотечу, затримку сечі та біль, а також, рідко, небезпечну для життя інфекцію крові (сепсис). Поговоріть зі своїм лікарем про найкращий варіант для вас.

Що робити, якщо я знаходжусь далеко від Bodro clinic але хочу проконсультуватися з лікарем?

Ми розуміємо, що в сучасному світі часто немає сенсу приїжджати для того, щоб проконсультуватися. Обстеження можна передати через електронку чи інший месседжер. Проконсультуватися можна з любої точки світу через messenger.

Тому перш за все ви можете заповнити форму прямо тут на сторінці, де опишете свою проблему, можете прикріпити копії обстежень, і наш відповідальний лікар дасть вам відповідь і домовиться з вами про спілкування у зручний вам спосіб.

Ваше ім’я *
Заполните поле
Що вас турбує? *
Заполните поле
Введіть ваш контакт *
Заполните поле

Не потрібно навіть виходити з дому

Після заповнення форми з вами зв’яжуться

Меню