Дерматологія

Дерматологи Bodro clinic мають досвід генетики, імунології, діагностики меланоми, захворювань ротової порожнини, дитячої патології, фармакології, сімейної медицини та хірургії.

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Дерматологія у Bodro clinic

Дерматологи Bodro clinic надають комплексну допомогу людям, які шукають відповіді про стан та захворювання своєї шкіри, слизових оболонок, волосся та нігтів. Шкірні фахівці Bodro clinic (дерматологи) діагностують та лікують за допомогою дерматоскопії. Вони тісно співпрацюють з різними спеціалістами і підрозділами, щоб зрозуміти та вирішити ваші дерматологічні потреби та дати вам правильні відповіді з першого разу.

Дерматологи Bodro clinic мають досвід генетики, імунології, діагностики меланоми, захворювань ротової порожнини, дитячої патології, фармакології, сімейної медицини та хірургії. Вони також виконують мікрохірургію, зокрема видалення бородавок, поліпів, невусів, косметичну хірургію та інші дерматологічні хірургічні процедури.

Поліклініка – це місце куди можна звернутись по будь-якому запитанню пов’язаному зі здоров’ям.

Приватна – це тоді, коли конкретна людина за щось відповідає. Відповідає ім’ям і репутацією. Саме тому в нашій приватній поліклініці ви знайдете людей, які роблять свою роботу так, як би вони це зробили своїй мамі. І саме тому ви можете звернутись до нас тоді коли ви цього дійсно потребуєте.

Наші лікарі

Шафранюк Інна Геогргіївна
Шафранюк Інна Георгіївна

Дерматолог

Шопук Світлана Василівна
Шопук Світлана Василівна

Лікар дерматолог-косметолог

Послуги

   • консультація дерматолога;
   • консультація трихолога;
   • трихоскопія;
   • дерматоскопія;
   • лазерне видалення бородавок;
   • лазерне видалення папілом;
   • видалення невусів і родимок лазером.

Робота в команді

Багато шкірних проблем пов’язані з іншими медичними станами, такими як рак і целіакія. Тож фахівці зі шкірних захворювань Bodro clinic працюють з багатьма фахівцями онкологами, хірургами, ендокринологами, неврологами, пластичними та реконструктивними хірургами та іншими), щоб забезпечити необхідний догляд за усім тілом.

Спеціалісти зі шкіри та дерматопатології Bodro clinic також пропонують додаткові аксесуари чи речі, які можуть доповнити лікування, які ви отримаєте в клініці.

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Дерматологія у Bodro clinic

Досвід

Дерматологи Bodro clinic проводять дерматоскопію та інші процедури у діагностиці та лікуванні шкіри, слизових оболонок, волосся та нігтів.

Щороку понад 5 000 людей звертаються за допомогою в Bodro clinic щодо стану шкіри та проходять достатньо велику кількість хірургічних процедур.

Тісно пов’язані з комплексним онкологічним центром

Ви отримаєте користь від того, як наші дерматологи будуть підключені до експертизи і виявлення ракових захворювань шкіри. Наші дерматологи вдало виявляють такі стани, і комплексно підходять до їхнього лікування.

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

+38 067 384 7678

Телефонуйте нам

крижаговський сергій

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Жодних черг

Не потрібно навіть виходити з дому

Після запису ви отримаєте підтвердження на телефон

онлайн запись бодро клиник
Меню