Лікування трофічних язв на ногах

Зміст статті:

Види та причини виникнення трофічних виразок нижніх кінцівок

Причинами виникнення виразок (язв) на нижніх кінцівках в першу чергу є порушення обміну речовин. А саме:

 • Порушення кровообігу (зниження наповнення артерій ніг кров’ю)
 • Порушення відходження крові від ніг (варикоз на ногах, тромбоз вен на ногах, серцева недостатність, надлишкова вага, введення наркотиків у вени ніг)
 • Порушення відходження лімфи від ніг (лімфостаз)
 • Порушення нервової трофіки (цукровий діабет, надмірне вживання алкоголю)
 • Променева терапія після онкологічних захворювань

Нашими основними принципами є:

удалить вены на ногах цена

Відношення
та увага

Ми відносимся до пацієнтів так, як ми хочемо, щоб відносились до нас.

лечение варикоза вен на ногах

Лише
ефективне лікування

Ми не призначаємо ліків, які не ефективні.

удаление вен на ногах лазером

Операція
лише за потреби

Ми не оперуємо, якщо не треба оперувати.

Наші лікарі

Крижановський Сергій Анатолійович - Бодро Клінік
Крижановський Сергій Анатолійович

Лікар-хірург

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Знаємо, що операція це завжди неприємно. Ми хочемо допомогти нашим пацієнтам отримати інші відчуття від роботи хірургів, де менше болю, більше зручності та комфорту. А також максимум зусиль для отримання результату.

Ми щоразу радимось чи у конкретному випадку операція дійсно принесе той результат, на який ви очікуєте. І оперуємо тільки тоді, коли це потрібно.

Ваше ім’я *
Заполните поле
Що вас турбує? *
Заполните поле
Як з вами зв'язатися? *
Заполните поле

Діагностика трофічних виразок на ногах

Спеціалісти клініки з трофічних виразки та загоєння ран в центрі судинної патології в Bodro clinic, що знаходиться у Нововолинську Волинської області діагностують та лікують людей з хронічними ранами (виразками), спричиненими поганим кровообігом, діабетом та іншими причинами.

Вам зможуть допомогти лікарі, які спеціалізуються на судинній хірургії, внутрішніх хворобах, фізіотерапії та реабілітації та дерматології. У команду з догляду можуть також входити медсестри, які мають досвід догляду за судинними виразками та ранами.

Після ретельної діагностики, і виявлення справжньої причини виникнення виразок команда, що допомагатиме вам працюватиме з вами, щоб розробити план лікування з урахуванням ваших потреб та цілей. Ваш план може включати профілактичну допомогу, маніпуляції, фізіопроцедури, навчання та подальші консультації.

В Bodro clinic є повний спектр діагностики для виявлення причини хронічних язв на ногах. Потребу в тому чи іншому діагностичному методі визначатиме ваш лікар, найчастіше це судинний хірург.

Лікування трофічних виразок на ногах

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Лікування трофічних виразок вимагає чіткого розуміння причини виникнення, ну і звичайно терпіння пацієнта і його родичів. Адже трофічні виразки можуть лікуватися як досить швидко, так і дуже повільно, і потребувати догляду в домашніх умовах.

Доступний широкий спектр інноваційних та сучасних варіантів лікування, включаючи:

 • Терапія для поліпшення кровообігу
 • Терапія для зменшення набряку
 • Очищення рани
 • Клітинні або тканинні продукти, що допомагають заживлювати рани
 • Специфічні замінники засобів для лікування ран.
Лікування трофічних язв на ногах

Сучасне лікування трофічних виразок (язв) на ногах в Bodro clinic

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

У вас є декілька варіантів допомоги в Bodro clinic при вашій проблемі:

 • Тільки консультація судинного хірурга. Ваш лікар, що надає первинну медичну допомогу, може направити вас на консультацію до судинного хірурга. Наш лікар працює з вами, проводить діагностику при необхідності і розробляє план лікування. Потім ваше лікування продовжується вдома під наглядом вашого сімейного лікаря, чи з супроводом нашого лікаря он-лайн.
 • Консультації та реалізація індивідуального плану лікування. Ви можете приїхати у клініку для консультацій та проведення програми лікування. Тобто ми розпочнемо процедури, медикаментозне лікування, і інші дії прямо тут в Bodro clinic. Це дозволить контролювати нам ефект від лікування, яке призначив лікар. Відповідно ми розумітимемо на скільки кожна процедура є ефективною.
 • Консультація та стаціонарне лікування. Після обстеження наша команда спеціалістів в центрі може порекомендувати вам залишатися в Нововолинську Волинської області на тривалий термін лікування в клініці. Протягом цього часу вам можуть провести одну або дві процедури кожного дня. Це може включати процедури, маніпуляції, введення препаратів, робота дієтолога і тренера.

Персонал клініки може допомогти вам знайти помешкання в місті, або запропонує перебування в клініці.

Чи можливо вилікувати трофічну виразку на нозі в домашніх умовах чи медикаментами?

Так, звичайно це можливо.

Часто трофічні виразки лікуються спокоєм, обмеженням ходьби і простими діями, які можна зробити вдома.

Але для того, щоб розуміти чи це буде ефективно, і які рекомендації додому вам дати, лікар має детально вас оглянути і зрозуміти ваш загальний стан.

Що робити, якщо я знаходжусь далеко від Bodro clinic але хочу проконсультуватися з лікарем?

Ми розуміємо, що в сучасному світі часто немає сенсу приїжджати для того, щоб проконсультуватися. Обстеження можна передати через електронку чи інший месседжер. Проконсультуватися можна з любої точки світу через messenger.

Тому перш за все ви можете заповнити форму прямо тут на сторінці, де опишете свою проблему, можете прикріпити копії обстежень, і наш відповідальний лікар дасть вам відповідь і домовиться з вами про спілкування у зручний вам спосіб.

Ваше ім’я *
Заполните поле
Що вас турбує? *
Заполните поле
Введіть ваш контакт *
Заполните поле

Не потрібно навіть виходити з дому

Після заповнення форми з вами зв’яжуться

Меню