Чому саме «Тур за здоров’ям», а не звичайний Check up?
- Більш повне обстеження організму
- Індивідуальний підхід
- Я там ще не був
- Приваблива ціна
- Геть скучний вікенд
Як проходить «Тур за здоров’ям»?
Після того, як Ви залишаєте запит на сайті, або телефонуєте до нас, з вами зв’язується наш координатор. Вона обов’язково запитає:
- Хто з вами їде, скільки людей, і який їх вік.
- Вона запланує з вами дати перебування.
- Також вона запитає ваші вподобання по відпочинку, або які активності на нашому сайті ви вибрали.
- Наш координатор, в залежності від кількості часу, і часу, який ви виділили для відпочинку, запропонує вам цікаві місця, подорожі, цікаве проведення вечору і інші варіанти цікавого проведення часу.
- Вона зорієнтує вас по оплаті.
- Розповість вам про варіанти проживання.
- Запитає вас чим ви будете їхати і зорієнтує по трансферу до місця проживання.
Після чого завдання координатора зорганізувати ваше перебування, обстеження і відпочинок.
Опис туру
На березі річки Луги за декілька кілометрів від Володимира-Волинського ось вже тисячу років стоїть православна святиня – Зимненський Свято-Успенський Святогірський жіночий монастир. Паломники приїжджають сюди з усієї України, Білорусі, Росії, щоб поклонитися іконі Божої Матері, дарованої обителі хрестителем Київської Русі князем Володимиром ще в 1006 році.
Двері монастиря відкриті для всіх – і віруючих, і стражденних, і простих туристів, адже кожен, виходячи звідси, стає трохи чистішим і світлішим душею. Це місце обов`язково потрібно відвідати хоча б раз у житті.
Короткий історичний екскурс
На самому початку минулого тисячоліття, 1001 року, тут був побудований зимовий палац для князя Володимира, звідки і пішла назва, і перші дерев’яні храми. Місце це отримало назву Свята гора. Через п`ять років при освяченні чоловічого монастиря князь подарував йому сімейну ікону Божої Матері «Одигітрія», яка є головною святинею обителі і в наш час.
У письмовому варіанті Святогірський монастир згадано в кінці 11 століття в написаному Нестором Літописцем «Житії преподобного Феодосія Печерського». Недалеко розташоване Зимненське городище (поселення, укріплене валами і ровами), яке існувало поблизу с. Зимного приблизно 1500 років тому. Це одне з найдавніших слов’янських поселень, яке вже можна вважати осередком міста.
1500 років тому, приблизно водночас із появою в дулібів Зимненського городища, подібне «зародкове місто» виникло й у полян і отримало назву Києва. Подих монастирських печер, дух та енергія наших предків із мідного періоду людства не залишає нікого байдужим.
Програма туру
- Виїзд з готелю о 9:00
- Обзорна екскурсія по шляху через Володимир-Волинський до с. Зимне
- Екскурсія по Зимненському Свято-Успенському Святогірському жіночому монастирю
- Відвідування печер монастиря
- Огляд місцевих краєвидів зі Святої Гори
- Монастирська трапеза у стінах монастиря
- Перехід на Зимненське Городище
- Оглядова екскурсія по Городищу
- Переїзд до Слов’янського парку у м. Володимир-Волинський, оглядові екскурсії
- Відпочинок у кафе на території парку
- Повернення до готелю.