Що таке операційне відділення у Bodro clinic?

Це команда лікарів, медсестер, координаторів, прибиральниць, які знають переживання кожного пацієнта, якому сказали, що йому потрібна операція. Ми розуміємо, що ви відчуваєте, і за що боїтеся.

  • Ми знаємо, що Ви хочете, щоб лікар, який буде робити операцію, був достатньо компетентний. Саме тому у нас в команді лікарі, які мають досвід, бажання і знання, щоб допомогти вам.
  • Ми знаємо, що Ви хочете, щоб вам вибрали методику операції, яка дійсно дасть результат. Ми не проводимо операції, які мають завідомо поганий результат. Наші спеціалісти вивчають успішний досвід кращих лікарів світу, для того, щоб знати всі сучасні, і ефективні технології оперативних втручань. Ми намагаємось застосовувати сучасні технології в операційній, які допомагають лікарям зробити свою роботу якісно. Звичайно є операції, які не завжди мають гарантований результат. Але перед тим, як їх робити, ми разом обговоримо чи дійсно ця операція потрібна, і розкажемо, якого результату очікувати.
  • Ми знаємо, що ви хочете почувати себе комфортно. Саме тому, у нас є відповідальні люди, які турбуються про ваш комфорт на кожному етапі вашого перебування. Ми хочемо, щоб ви мали позитивний досвід від операції. Зручні палати, індивідуальні побажання, і навіть кава зранку( якщо лікар вам це дозволить).
  • Ви хочете чіткого розуміння, що з вами будуть робити, як підготуватись до операції  чи вести себе після неї. Це один з основних пунктів, де пацієнт вибирає іншу клініку. Саме тому ми чесні з вами від початку до кінця.

Що робити, якщо я знаходжусь далеко від Bodro clinic але хочу проконсультуватися з приводу операції?

Ми розуміємо, що в сучасному світі часто немає сенсу приїжджати для того, щоб проконсультуватися з приводу операції. Обстеження можна передати через електронку чи viber. Проконсультуватися можна з будь-якої точки світу через Skype, Zoom чи messenger.

Тому перш за все ви можете заповнити форму прямо тут на сторінці, де опишете свою проблему, можете прикріпити копії обстежень, і наш відповідальний лікар дасть вам відповідь і домовиться з вами про спілкування у зручний спосіб.

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Чи є у вас де зупинитись, якщо я приїду з родичами, або за день наперед?

Для таких випадків ми передбачили кімнати готельного типу, де в комфортних умовах ви зможете відпочити, прийняти душ, і не переживати про майбутню процедуру. Тим більше, якщо ви будете потребувати підготовки перед операцією, то вам буде зручно робити це прямо в клініці, але не відчуваючи, що ви вже в палаті.

Доставка власним автомобілем

Якщо у вас не буде можливості добратись до нас із супроводжуючою особою із власним автомобілем, то ми з легкістю зможемо довести вас нашим транспортом, до найближчих ЗД вокзалів у Володимирі-Волинському, Червонограді, або до автостанції. Ми також зможемо зорганізувати вам доїзд до Луцька чи Львова, якщо ви цього будете потребувати

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

ДИТЯЧИЙ УРОЛОГ

Наші лікарі

Брус Роман Богданович
Брус Роман Богданович

Ортопед-травматолог

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Мурдза Тарас Тарасович
Мурдза Тарас Тарасович

Хірург дитячий

Крижановський Сергій Анатолійович - Бодро Клінік
Крижановський Сергій Анатолійович

Лікар-хірург

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Селедець Лариса Степанівна Лікар акушер-гінеколог
Селедець Лариса Степанівна

Лікар акушер-гінеколог

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Шопук Віктор Миколайович
Шопук Віктор Миколайович

Ортопед-травматолог

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Савчук Олег Ярославович
Савчук Олег Ярославович

Лікар ендоскопіст, ендоскопічний хірург

Клешанцова Анастасія Володимирівна
Клєшанцова Анастасія Володимирівна

Сімейний лікар, спеціаліст із УЗД

Колесник
Колесник Денис Анатолійович

Лікар реабілітолог

Відгуки пацієнтів про Bodro Clinic

крижаговський сергій

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Жодних черг

Не потрібно навіть виходити з дому

Після запису ви отримаєте підтвердження на телефон

онлайн запись бодро клиник
Меню