Парапроктит

Зміст статті:

Що таке парапроктит

Парапроктит – це запалення тканин, зокрема жирової клітковини біля прямої кишки, найчастіше зі скупченням гною.

Нашими основними принципами є:

удалить вены на ногах цена

Відношення
та увага

Ми відносимся до пацієнтів так, як ми хочемо, щоб відносились до нас.

лечение варикоза вен на ногах

Лише
ефективне лікування

Ми не призначаємо ліків, які не ефективні.

удаление вен на ногах лазером

Операція
лише за потреби

Ми не оперуємо, якщо не треба оперувати.

Знаємо, що операція це завжди неприємно. Ми хочемо допомогти нашим пацієнтам отримати інші відчуття від роботи хірургів, де менше болю, більше зручності та комфорту. А також максимум зусиль для отримання результату.

Ми щоразу радимось чи у конкретному випадку операція дійсно принесе той результат, на який ви очікуєте. І оперуємо тільки тоді, коли це потрібно.

Ваше ім’я *
Заполните поле
Що вас турбує? *
Заполните поле
Як з вами зв'язатися? *
Заполните поле

Парапроктит причини виникнення

Причинами виникнення парапроктиту найчастіше є захворювання прямої кишки, такі як геморой, запалення бахромки зубчастої лінії, тріщини, часті закрепи.

Також можуть спричиняти парапроктит інші додаткові фактори, такі як цукровий діабет (хвороба Фурньє), і травми промежини (їзда на велосипеді).

Парапроктит симптоми

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Основними симптомами парапроктиту є:

  • Біль в ділянці промежини (найчастіше тьохкаюча, гостра)
  • Підвищена температура
  • Болючий утвір біля сідниці
  • Місцеве підвищення температури
  • Почервоніння в ділянці промежини
  • Безсоння через біль
Парапроктит

Діагностика парапроктиту

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Для виявлення парапроктиту найчастіше достатньо огляду хірурга, який огляне ділянку промежини. Але часом цього не достатньо.

Інколи лікар може призначити вам УЗД (ультразвукову діагностику) даної ділянки для того щоб виявити гнійники, і інші утвори.

Також лікар може призначити МРТ прямої кишки промежини. Адже інколи потрібно виявити парапроктит зі складним розміщенням нориць і гнійників, для того, щоб ефективно роздренувати.

Лікування парапроктиту

Операція на парапроктит в Bodro clinic

У зв’язку із тим, що парапроктит може бути гострим і хронічним, то тактика лікування відрізняється в залежності чи це гострий парапроктит, чи це хронічний парапроктит.

Гострий парапроктит

При гострому парапроктиті хірург лиже роздреновує гнійник, за допомогою розрізу, і того, щоб випустити гній. Також можуть призначатись антибактеріальна терапія, протизапальна терапія. В складних випадках лікар може призначити дезінтоксикаційну терапію.

Хронічний парапроктит

При хронічному парапроктиті основною проблемою є ректальна нориця (або хід з прямої кишки, через яку і виникають гнійники. Саме тому завдання лікаря є виявити норицю і висікти її. Це є радикальний спосіб позбутися даного захворювання.

Що робити, якщо я знаходжусь далеко від Bodro clinic але хочу проконсультуватися з лікарем?

Ми розуміємо, що в сучасному світі часто немає сенсу приїжджати для того, щоб проконсультуватися. Обстеження можна передати через електронку чи інший месседжер. Проконсультуватися можна з любої точки світу через messenger.

Тому перш за все ви можете заповнити форму прямо тут на сторінці, де опишете свою проблему, можете прикріпити копії обстежень, і наш відповідальний лікар дасть вам відповідь і домовиться з вами про спілкування у зручний вам спосіб.

Ваше ім’я *
Заполните поле
Що вас турбує? *
Заполните поле
Введіть ваш контакт *
Заполните поле

Не потрібно навіть виходити з дому

Після заповнення форми з вами зв’яжуться

Меню