Лікування варикозу вен на ногах

Зміст статті:

Ми застосовуємо унікальний спосіб лікування варикозу вен на ногах, який називається гемодинамічна корекція CHIVA. В чому унікальність CHIVA?

 • Ми не видаляємо вени( Бог придумав вени не для того, щоб їх видаляли, а для того, щоб вони виконували свою функцію)
 • Місцеве знеболення( не потребує загального наркозу, а отже ви в той же день поїдете додому)
 • Невеликий ризик відновлення варикозу

Ми гордимось тим, що у нас були пацієнти з усіх областей України. Наш спеціаліст, Крижановський Сергій Анатолійович, є єдиним в Україні, хто проводить гемодинамчну корекцію CHIVA. На його рахунку вже більше 1000 операцій в Україні. У складних випадках ми радимось із колегам з Франції, і Італії. Освоював CHIVA у 2013 р. Сергій Анатолійович в одній з Італійських клінік, у одного з кращих флебологів Європи, і світу.

Як проконсультуватись, якщо я живу в іншому куточку України?

Є два способи. Залишити заявку тут на сторінці, і написати: “хочу проконсультуватись он-лайн з приводу варикозу. Лікар особисто вас проконсультує. Ми це робимо часто, і знаємо, як зробити он-лайн консультацію максимально ефективною.

Другий спосіб – записатись і приїхати особисто.

Нашими основними принципами є:

удалить вены на ногах цена

Відношення
та увага

Ми відносимся до пацієнтів так, як ми хочемо, щоб відносились до нас.

лечение варикоза вен на ногах

Лише
ефективне лікування

Ми не призначаємо ліків, які не ефективні.

удаление вен на ногах лазером

Операція
лише за потреби

Ми не оперуємо, якщо не треба оперувати.

Наші лікарі

Крижановський Сергій Анатолійович - Бодро Клінік
Крижановський Сергій Анатолійович

Лікар-хірург

Знаємо, що операція це завжди неприємно. Ми хочемо допомогти нашим пацієнтам отримати інші відчуття від роботи хірургів, де менше болю, більше зручності та комфорту. А також максимум зусиль для отримання результату.

Ми щоразу радимось чи у конкретному випадку операція дійсно принесе той результат, на який ви очікуєте. І оперуємо тільки тоді, коли це потрібно.

Ваше ім’я *
Заполните поле
Що вас турбує? *
Заполните поле
Ваш телефон *
Заполните поле

Лікування варикозного розширення вен у Bodro Clinic

На щастя, лікування зазвичай не означає тривале перебування в лікарні або болісність процедури. Завдяки менш інвазивним процедурам венозне розширення вен на ногах лікування, як правило, можна проводити амбулаторно.

Догляд за собою

Наприклад, займаючись фізичними вправами, схуднути, не носити тісний одяг, підняти ноги і уникати тривалих періодів стояння або сидячого положення – може полегшити біль, і запобігти погіршенню проявів варикозу.

Компресійні панчохи

Носити компресійні панчохи цілий день часто є першим підходом, який слід спробувати, перш ніж перейти до інших методів лікування. Вони неухильно здавлюють ваші ноги, допомагаючи венам, і м’язам ніг ефективніше рухати кров. Панчохи можна замовити у Bodro clinic проконсультувавшись попередньо їз хірургом.

Пресотерапія

Це фізіопроцедура, що зможе ефективно зняти прояви варикозу, і полегшити ваш стан. ЇЇ можна проходити курсами, і по одній процедурі. Ефективніше це робити 2 рази на рік, бажано в літній час, тоді, коли важко носити компресійну білизну. Дану процедуру можна пройти у Bodro clinic.

Лечение варикоза вен на ногах

Додаткові методи лікування більш важких стадій варикозу вен нижніх кінцівок

Онлайн запис

Якщо ви не реагуєте на панчохи чи пресотерапію, або якщо ваш стан більш важкий, ваш лікар може запропонувати одне з таких методів варикоз вен ніг лікування:

Склеротерапія

Під час процедури лікування варикозного розширення вен нижніх кінцівок лікар вводить в розширену вену малого розміру розчин або піну, яка закриває ці вени. Через кілька тижнів оброблені варикозні вени повинні зменшитись. Ця методика більш ефективна для судинних зірочок, але менш ефективна для варикозно розширених вен більшого діаметра. Саме тому ця методика популярна для косметичного зменшення судинних зірочок.

Хоча в ту саму вену, може бути потрібно вводити склерозант не один раз, склеротерапія ефективна, якщо її зробити правильно. Склеротерапія не вимагає наркозу, і її можна проводити в кабінеті лікаря.

Лазерне видалення вен

Лікарі використовують нову технологію лазерного видалення вен на ногах, щоб забрати вени лазером. Лазерне лікування працює шляхом надсилання сильних вибухів світла у вену, завдяки чому вена повільно зменшується, і зникає. Розрізи або голки не використовуються.

Катетерні процедури, що використовують радіочастотну або лазерну енергію (радіочастотна, або лазерна абляція)

В одному з таких методів лікування ваш лікар вставляє тонку трубку (катетер) у розширену вену і нагріває кінчик катетера, використовуючи або радіочастотну, або лазерну енергію. Коли катетер витягується, тепло руйнує вену, викликаючи його руйнування, і закриття. Ця процедура є амбулаторною, але має один вагомий недолік.

Після лазерної чи радіочастотної коагуляції часто виникає відновлення варикозу (рецидив). Лазерне видалення вен на ногах, є одним з найдорожчих, і часто не доступним для пацієнтів.

Амбулаторне хірургічне видалення вен на ногах

Ваш лікар видаляє менші варикозні розширення через низку крихітних проколів шкіри. У цій амбулаторній процедурі є більші ризики кровотеч чи негативних проявів, як після лазера. Але рубці, як правило, мінімальні. Операція з видалення варикозних вен на ногах і надалі використовується в світі, але дедалі рідше, адже має більше ризиків ніж інші методики.

Ціна видалення вен на ногах лазером комплексно є також достатньо великою. Адже пацієнт змушений довго перебувати в лікарні, витрачається достатньо багато ресурсів для лікування, що збільшує вартість операції з видалення. А також реабілітація пацієнта є найдовготривалішою, і найболючішою.

Гемодинамічна корекція CHIVA

Дана методика вважається найсучаснішою і найефективнішою, адже передбачає не видалення вен, а моделювання венозного кровотоку.

Під контролем УЗД, хірург знаходить неспроможні вени, і унеможливлює застій крові в них. Ця методика є мало травматична, і проводиться під місцевим знеболенням, що дозволяє хворому одразу після втручання встати,  піти додому, і радіти повсякденному життю. А так-як вени не забираються, то причини відновлення варикозної хвороби практично немає.

Що таке гемодинамічна корекція CHIVA?

Це французька абревіатура, яка означає: корекція венозного кровотоку без видалення, наркозу і без лежання в лікарні. Ця методика вважається найкращою в світі по довготривалості результату.

Також вона не руйнує те, що придумала природа. Адже Бог створив вени для того, щоб вони виконували певну функцію. Саме функцію каналізації. А отже, якщо ми спалимо або видалимо вени, то функцію каналізації будуть виконувати інші вени, які менш адаптовані до даної роботи. Саме тому і відновлюється варикоз.

Лечение варикоза вен на ногах, Лікування варикозу вен на ногах

Причини виникнення варикозного розширення вен на ногах

Онлайн запис

Слабкі або пошкоджені клапани можуть призвести до варикозу, тобто є причинами варикозу. Артерії переносять кров від вашого серця до решти тканин, а вени повертають кров з решти тіла до вашого серця, тому кров може рециркулювати. Щоб повернути кров до серця, вени в ваших ногах повинні працювати проти сили тяжіння, і ваги тіла.

Скорочення м’язів на гомілці діє як насос, а еластичні стінки вен допомагають крові повернутися до вашого серця. Крихітні клапани у ваших венах відкриваються, коли кров тече до вашого серця, а потім закривається, щоб зупинити зворотній тік крові. Якщо ці клапани слабкі чи не спроможні, то кров може текти назад і залишатися у венах, внаслідок чого вени розтягуються або скручуються.

Залишаючись у венах, кров не очищується, і відповідно отруює тканини ніг. Що в подальшому призводить до руйнування тканин, і утворення виразок на ногах.

Основні симптоми венозного розширення

Варикозне розширення вен може не викликати болю. Розширення вен симптоми:

 • Контуровані вени темно-фіолетового або синього кольору
 • Ниючий біль або важкість в ногах
 • Пульсація, м’язові судоми (корч) та набряк на гомілці
 • Збільшення проявів варикозу після тривалого сидіння або стояння
 • Свербіж навколо однієї або декількох ваших вен
 • Зміна кольору шкіри на гомілці, там де є варикоз

Павукоподібні венозні сіточки схожі на варикозне розширення вен, але вони менші. Павутинні вени знаходяться ближче до поверхні шкіри, і часто червоні або сині. Це все також ознаки варикозу.

Павукоподібні вени виникають на ногах, але можуть бути і на обличчі. Але найчастіше, це косметична проблема, а не медична. Саме тому лікування судинні зірочок часто не потребують.

Діагностика вен на ногах. Чому вибрати Bodro Сlinic?

Лікарі Bodro Сlinic використовують детальні методи візуалізації, щоб точно діагностувати варикозне розширення вен, включаючи ультразвукове дослідження.

Чому люди приїжджають з далека за ради діагностики варикозу вен у Bodro Сlinic?

Причиною тому є спеціалісти, які займаються цією проблемою. В першу чергу людські якості (порядність, людяність, чесність), також не останнім є професіоналізм команди лікарів, які займаються, як діагностикою, так і лікуванням.

В клініці ніколи не порекомендують вам операцію, якщо вона не потрібна. І порекомендують ту методику лікування, яка підходить саме вам.

Інколи для діагностики використовують флебографію вен тазу, або нижньої порожнистої вени. Ми, єдині в Україні, маємо унікальну можливість консультації он лайн з одним з кращих судинних хірургів світу Клодом Франчесці. Який і придумав гемодинамічну корекцію CHIVA, яку ми успішно застосовуємо.

Коли необхідна операція з видалення варикозних вен?

Лазерна операція вен на ногах і видалення вен не є обовязковим, якщо провоести гемодинамічну корекцію CHIVA. Адже ми націлені на збереження того, що створив Бог і природа. Але якщо говорити коли взагалі потрібно робити операцію на венах, то тут є дуже важливі критерії. Перш за все, якщо варикозна хвороба призводить до ускладнень, або спричиняє прояви венозної недостатності.

Як це проявляється?

 • набряк на нозі
 • корч (спазм м’язу)
 • зміна кольору шкіри або рани на ногах
 • важкість в нозі і ниючий біль
 • виникнення тромбофлебіту, або кровотечи з вени

Саме тоді ми настоюємо на оперативному втручанні і проводиться операція з видалення вен. Адже розуміємо, що без неї результату не буде.

удалить вены на ногах цена

Етапи лікування варикозу вен на ногах

Онлайн запис

Лікування варикозу вен на ногах: огляд у лікаря і визначення тактики лікування.

Це зазвичай робиться за допомогою УЗД діагностики, яку наш провідний спеціаліст Крижановський Сергій проводить одразу під час консультації.

Потім визначається дата операції. До якої пацієнт має здати попередні аналізи, пройти контрольний огляд у сімейного лікаря чи кардіолога. Після того лікарі дивляться, що з попередніми аналізами все добре. Далі пацієнт підписує юредичні документи, що засвідчують згоду на лікування у Bodro clinic, і саме у даного лікаря. Після чого пацієнт приїжджає на передодні операції, лікар ще раз оглядає венозну систему на узд, і малює план операції.

Далі проходить оперативне втручання, зазвичай, під місцевим знеболенням. Пацієнт перебуває в палаті під наглядом лікаря декілька годин. Якщо лікар бачить, що все добре, тоді відпускає пацієнта додому.

Ціна видалення вен на ногах і реабілітація після лікування

Хірургічне видалення вен на ногах ціна –  одне із найпоширеніших запитань, які турбують наших пацієнтів. Усю інформацію можна дізнатись у нас в розділі прайс, або зателефонувавши за телефоном +38 067 384 76 78.

Що стосовно реабілітації, то наші пацієнти ходять і повертаються до домашньої атмосфери в той самий день, що і була операція. Зазвичай ми рекомендуємо не піднімати тяжких речей, і не займатись важкою фізичною роботою до місяця часу. Але якщо робота не пов’язана з цим, то до неї можна повертатись за декілька днів після операції.

Саме тому і цінна гемодинамічна корекція CHIVA. Адже вона дає можливість практично не відчути саму операцію і лікувати вени майже непомітно для пацієнта.

Що робити, якщо я знаходжусь далеко від Bodro clinic але хочу проконсультуватися з приводу операції?

Ми розуміємо, що в сучасному світі часто немає сенсу приїжджати для того, щоб проконсультуватися з приводу операції. Обстеження можна передати через електронку чи viber. Проконсультуватися можна з любої точки світу через Skype, Zoom чи messenger.

Тому перш за все ви можете заповнити форму прямо тут на сторінці, де опишете свою проблему, можете прикріпити копії обстежень, і наш відповідальний лікар дасть вам відповідь і домовиться з вами про спілкування у зручний спосіб.

Ваше ім’я *
Заполните поле
Що вас турбує? *
Заполните поле
Ваш телефон *
Заполните поле

Це абсолютно безкоштовно

Не потрібно навіть виходити з дому

Після заповнення форми вам зателефонує наш хірург

Меню