Лікування варикозу вен на ногах

Наш хірург єдиний в Україні проводить унікальну технологію лікування варикозу методом CHIVA

Зміст статті:

Гемодинамічна корекція CHIVA

Ми застосовуємо сучасний спосіб лікування варикозу вен на ногах, який називається гемодинамічна корекція CHIVA. Наш головний спеціаліст Крижановський Сергій Анатолійович єдиний в Україні сертифіковано оперує даною методикою. Чому саме CHIVA?

 • Ми не видаляємо вени 
 • Місцеве знеболення, ніякої загальної анестезії
 • Всього кілька розрізів 2 мм – гарний косметичний результат
 • Не потрібне перебування в лікарні та постільній режим
 • Ніяких втрат робочого часу та соціальної активності

Гемодинамічна корекція CHIVA – це революція у лікуванні варикозного розширення вен. Методика  передбачає не видалення вен, а моделювання венозного кровотоку.

Це лікування засновано на концепції, що вени не є самим захворюванням, а лише наслідком порушення кровообігу. Тому мінімальна операція виконується тільки для усунення механізму підвищеного тиску без видалення самої вени.

Під контролем УЗД, хірург знаходить місця в венах де починаються варикозні зміни. Далі під місцевою анестезією виконується мінірозріз (прокол шкіри) через який робиться перев’язка судин, що унеможливлює створення застою крові. Це змушує кров знайти інші засоби циркуляції. Самі варикозні вени будуть збережені. Ця методика є малотравматичною, і проводиться під місцевим знеболенням, що дозволяє хворому одразу після втручання встати, піти додому і радіти повсякденному життю. А так як вени не видаляються, то причини відновлення варикозної хвороби практично немає.

Гемодинамічна корекція CHIVA, це єдина методика, яка не руйнує вени, а допомагає вилікувати венозну недостатність зберігаючи вени. Адже вени вам дуже потрібні, вони виконують функцію каналізації.

Нашими основними принципами є:

удалить вены на ногах цена

Відношення
та увага

Ми відносимся до пацієнтів так, як ми хочемо, щоб відносились до нас.

лечение варикоза вен на ногах

Лише
ефективне лікування

Ми не призначаємо ліків, які не ефективні.

удаление вен на ногах лазером

Операція
лише за потреби

Ми не оперуємо, якщо не треба оперувати.

Наші лікарі

Крижановський Сергій Анатолійович - Бодро Клінік
Крижановський Сергій Анатолійович

Лікар-хірург

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Знаємо, що операція це завжди неприємно. Ми хочемо допомогти нашим пацієнтам отримати інші відчуття від роботи хірургів, де менше болю, більше зручності та комфорту. А також максимум зусиль для отримання результату.

Ми щоразу радимось чи у конкретному випадку операція дійсно принесе той результат, на який ви очікуєте. І оперуємо тільки тоді, коли це потрібно.

Ваше ім’я *
Заполните поле
Що вас турбує? *
Заполните поле
Як з вами зв'язатися? *
Заполните поле

Етапи лікування варикозу вен на ногах

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Лікування варикозу вен на ногах: огляд у лікаря і визначення тактики лікування.

Спочатку ми повинні визначити чи дійсно Ви потребуєте лікування, адже ми не оперуємо без потреби. Наш провідний спеціаліст, Крижановський Сергій, обстежує Вас за допомогою УЗД одразу під час консультації, та визначає карту порушень кровообігу в венах. Якщо лікування дійсно потрібне, ми узгоджуємо дату проведення лікування. Лікар прикріпляє до вас координатора, яка як рідна мама, піклується, щоб ви правильно підготувались до операції. Ви маєте здати попередні аналізи, пройти контрольний огляд у сімейного лікаря чи кардіолога. Після того Ви підписуєте юридичні документи, що засвідчують згоду на лікування у Bodro clinic, і саме у даного лікаря. В день операції лікар повторно, ще раз, детально дивиться Вас на УЗД, і малює місця де потрібно корегувати венозний кровотік. Після чого ви йдете в операційну, де під місцевим знеболенням проводиться корекція.

Після лікування варикозу Гемодинамічною корекцією CHIVA

Ви своїми ногами йдете в палату де перебуваєте під наглядом лікаря декілька годин. Через 2 години, якщо лікар бачить, що все добре, Ви можете самостійно їхати додому.

Ціна видалення вен на ногах та реабілітація після лікування

Ціна на хірургічне видалення вен на ногах –  одне із найпоширеніших запитань, яке турбує наших пацієнтів. Усю інформацію можна дізнатись у нас  зателефонувавши за телефоном +38 067 384 76 78.

Що стосовно реабілітації, то наші пацієнти можуть самостійно ходити та повертатися до звичного життя вже в день операції. Зазвичай ми рекомендуємо не піднімати важких речей і не займатись спортом, або важкою фізичною працею на протязі календарного місяця. Але якщо робота не пов’язана з фізичною працею, то до неї можна повертатись за декілька днів після операції.

Саме тому і цінна гемодинамічна корекція CHIVA. Адже вона дає можливість практично не відчути саму операцію і лікувати вени майже непомітно для пацієнта.

Лікування варикозного розширення вен у Bodro Clinic

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Основним методом лікування є гемодинамічна корекція CHIVA

Якщо ви до нас звернулись і ми дійсно бачимо, що ви потребуєте лікування, то ми рекомендуємо CHIVA. Що це таке, ви докладно можете побачити у відео на початку сторінки.

Компресійні панчохи

Носити компресійні панчохи цілий день часто є першим підходом, який слід спробувати, перш ніж перейти до інших методів лікування. Вони  здавлюють розширені вени, допомагаючи венам, і м’язам ніг ефективніше рухати кров. Ми рекомендуємо панчохи тоді, коли ви не потребуєте операції, або з якихось причин її не варто проводити. Панчохи можна замовити у Bodro clinic проконсультувавшись попередньо із хірургом.

Пресотерапія

Це фізіопроцедура, що зможе ефективно зняти прояви варикозу, і полегшити ваш стан. ЇЇ можна проходити курсами і по одній процедурі. Ефективніше це робити 2 рази на рік, бажано в літній час, тоді, коли важко носити компресійну білизну. Ми також її рекомендуємо для тих хто не готовий до радикального лікування, або його не можна провести з особистих причин. Дану процедуру можна пройти у Bodro clinic.

Відповіді на найчастіші запитання, які задають нашому хірургу

Що робити, щоб варикоз не турбував?
Чи обов’язково оперувати вени?
Як лікувати варикоз без операції?
Чи потрібно вживати ліки при варикозі?
Що краще видалення вен чи лазерна коагуляція?
Лечение варикоза вен на ногах

Додаткові методи лікування більш важких стадій варикозу вен нижніх кінцівок

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Склеротерапія, чому ми її не рекомендуємо?

Все дуже просто. Ця методика не є ефективною для лікування варикозу, і це доказано більшістю фахівців в світі. Вона може застосовуватись для склеювання судинних зірочок, але ніяк не може застосовуватися для вен крупного діаметру. Відповідно ми не руйнуємо свою репутацію неефективною методикою тільки заради заробітку грошей.

Чому ми не робимо лазерне видалення вен?

Під час лазерного спалювання вен лікар склеює вену, яка мала неспроможні клапани. Таким чином кров, яка застоювалась в даній вені не застоюється. Але нажаль, лазерна абляція дає недовготривалий результат лікування, адже нові вени розширіються знову. Тому ми не є прихильниками методик, що дають швидкі відновлення варикозу. При тому, що кошти затрачені на лазерне видалення вен є достатньо значні.

Чому нам не подобається радіочастотна абляція?

Все тому ж, що і лазерне видалення. Адже радіочастотна і лазерна абляція схожі за принципом дії

Після лазерної чи радіочастотної коагуляції часто виникає відновлення варикозу (рецидив). Лазерне чи радіочастотне видалення вен на ногах, є одним з найдорожчих, і часто є не доступним для пацієнтів.

Хірургічне видалення вен на ногах, чому ми від нього відмовились?

Операція з видалення варикозних вен на ногах, і надалі використовується в світі, але дедалі рідше, адже має більше ризиків ніж інші методики. Травма тканин, яку наносить флеболог під час операції є достатньо значною, і це часто незворотній непередбачуваний процес. Адже видаляючи вену ми можемо травмувати нерв, лімфатичні судини, які дуже важливі нашому організму.

удалить вены на ногах цена

Причини виникнення варикозного розширення вен на ногах

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Слабкі або пошкоджені клапани є основною причинами варикозу. Артерії переносять кров від вашого серця до решти тканин, а вени повертають кров з решти тіла до вашого серця. Щоб повернути кров до серця, вени в ваших ногах повинні працювати проти сили тяжіння, і ваги тіла.

Скорочення м’язів на гомілці діє як насос, а еластичні стінки вен допомагають крові повернутися до вашого серця. Крихітні клапани у ваших венах відкриваються, коли кров тече до вашого серця, а потім закривається, щоб зупинити зворотній тік крові. Якщо ці клапани слабкі чи не спроможні, то кров може текти назад, і залишатися у венах, внаслідок чого вени розтягуються або скручуються.

Залишаючись у венах, кров не очищується, і відповідно отруює тканини ніг. Що в подальшому призводить до руйнування тканин, і утворення виразок на ногах.

Основні симптоми венозного розширення

 Розширення вен симптоми:

 • Контуровані вени темно-фіолетового або синього кольору
 • Ниючий біль або важкість в ногах
 • Пульсація, м’язові судоми (корч) та набряк на гомілці
 • Збільшення проявів варикозу після тривалого сидіння або стояння
 • Свербіж навколо розширених вен
 • Зміна кольору шкіри на гомілці, там де є варикоз

Павукоподібні вени виникають на ногах, але можуть бути, і на обличчі. Але найчастіше, це косметична проблема, а не медична. Саме тому лікування судинні зірочок часто не потребно.

Діагностика вен на ногах. Чому вибрати Bodro Сlinic?

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Лікарі Bodro Сlinic використовують УЗД, щоб точно діагностувати варикозне розширення вен.

Чому люди приїжджають з далека за ради діагностики варикозу вен у Bodro Сlinic?

Причиною тому є спеціалісти, які займаються цією проблемою. В першу чергу людські якості (порядність, людяність, чесність), також не останнім є професіоналізм команди лікарів, які займаються, як діагностикою, так і лікуванням.

В клініці ніколи не порекомендують вам операцію, якщо вона не потрібна. І порекомендують ту методику лікування, яка підходить саме вам.

Інколи для діагностики використовують флебографію вен тазу, або нижньої порожнистої вени. Ми, єдині в Україні, маємо унікальну можливість он-лайн консультації  з одним з кращих судинних хірургів світу Клодом Франчесці. Цей видатний хірург є засновником методу гемодинамічної корекції CHIVA, яку ми успішно застосовуємо.

Що робити, якщо я знаходжусь далеко від Bodro clinic але хочу проконсультуватися з лікарем?

Ми розуміємо, що в сучасному світі часто немає сенсу приїжджати для того, щоб проконсультуватися. Обстеження можна передати через електронку чи інший месседжер. Проконсультуватися можна з любої точки світу через messenger.

Тому перш за все ви можете заповнити форму прямо тут на сторінці, де опишете свою проблему, можете прикріпити копії обстежень, і наш відповідальний лікар дасть вам відповідь і домовиться з вами про спілкування у зручний вам спосіб.

Ваше ім’я *
Заполните поле
Що вас турбує? *
Заполните поле
Введіть ваш контакт *
Заполните поле

Не потрібно навіть виходити з дому

Після заповнення форми з вами зв’яжуться

Меню