Неврологія

Команда неврологів Bodro clinic щороку діагностує та лікує понад 10 000 дорослих та дітей, у тому числі людей зі складними або рідкісними станами.

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Хто входить до команди спеціалістів з напрямку неврологія у Bodro clinic?

Команда складається з 8 фахівців у діагностиці та лікуванні. Неврологи, спеціалісти з МРТ діагностики, УЗД судин головного мозку, реабілітологи, фізіотерапевт, медсестри, які пройшли підготовку з діагностики, і лікування:

Поліклініка – це місце куди можна звернутись по будь-якому запитанню пов’язаному зі здоров’ям.

Приватна – це тоді, коли конкретна людина за щось відповідає. Відповідає ім’ям і репутацією. Саме тому в нашій приватній поліклініці ви знайдете людей, які роблять свою роботу так, як би вони це зробили своїй мамі. І саме тому ви можете звернутись до нас тоді коли ви цього дійсно потребуєте.

Наші лікарі

Крижановська Оксана Василівна
Крижановська Оксана Василівна

Невропатолог, дієтолог

Коломоєць Юлія Геннадіївна2
Коломоєць Юлія Геннадіївна

Лікар – невролог

Правильна діагностика з першого разу

Успішне лікування починається з точного діагнозу. Лікарі Bodro clinic витрачають максимум часу, щоб поставити правильний діагноз. Приватний невропатолог, це той хто вміє приділити пацієнтові час, для того, щоб поставити правильний діагноз

Ви можете пройти кілька обстежень, щоб ваші лікарі могли точно визначити, що викликає ваші ознаки та симптоми. Неврологи Bodro clinic працюють з радіологами, які використовують інноваційні та передові технології та інструменти візуалізації, включаючи МРТ, ультразвукову діагностику, рентгенологічні методики та фізикальні обстеження.

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Застосування останніх досліджень

Неврологи Bodro clinic постійно шукають нових знань для покращення діагностики та лікування для людей з порушеннями роботи мозку та нервової системи.

Неврологи Bodro clinic є частиною інтегрованої, багатопрофільної групи. Команда з неврології співпрацює з експертами з багатьох спеціальностей, щоб надати вам комплексну допомогу. Ці фахівці охоплюють лікарів ортопедів, спеціалістів з УЗД і МРТ діагностики, фізіотерапевтів і реабілітологів, дитячих неврологів, ендокринолога, нейрохірургів, психотерапевтів, нейрофізіологів, кардіологів, офтальмологів.

Команда працює для того, щоб процес вирішення остаточного діагнозу був встановлений за декілька днів, а не розтягувався на тижні чи місяці. А саме лікування було максимально комплексним, і ефективним.

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

+38 067 384 7678

Телефонуйте нам

крижаговський сергій

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Жодних черг

Не потрібно навіть виходити з дому

Після запису ви отримаєте підтвердження на телефон

онлайн запись бодро клиник

Що робити, якщо я знаходжусь далеко від Bodro clinic але хочу проконсультуватися з лікарем?

Ми розуміємо, що в сучасному світі часто немає сенсу приїжджати для того, щоб проконсультуватися. Обстеження можна передати через електронку чи інший месседжер. Проконсультуватися можна з любої точки світу через messenger.

Тому перш за все ви можете заповнити форму прямо тут на сторінці, де опишете свою проблему, можете прикріпити копії обстежень, і наш відповідальний лікар дасть вам відповідь і домовиться з вами про спілкування у зручний вам спосіб.

Ваше ім’я *
Заполните поле
Що вас турбує? *
Заполните поле
Введіть ваш контакт *
Заполните поле

Не потрібно навіть виходити з дому

Після заповнення форми з вами зв’яжуться

Меню