Дозаповнення дня

Чому саме «Тур за здоров’ям», а не звичайний Check up?

  • Більш повне обстеження організму
  • Індивідуальний підхід
  • Я там ще не був
  • Приваблива ціна
  • Геть скучний вікенд

Як проходить «Тур за здоров’ям»?

Після того, як Ви залишаєте запит на сайті, або телефонуєте до нас, з вами зв’язується наш координатор. Вона обов’язково запитає:

  • Хто з вами їде, скільки людей, і який їх вік.
  • Вона запланує з вами дати перебування.
  • Також вона запитає ваші вподобання по відпочинку, або які активності на нашому сайті ви вибрали.
  • Наш координатор, в залежності від кількості часу, і часу, який ви виділили для відпочинку, запропонує вам цікаві місця, подорожі, цікаве проведення вечору і інші варіанти цікавого проведення часу.
  • Вона зорієнтує вас по оплаті.
  • Розповість вам про варіанти проживання.
  • Запитає вас чим ви будете їхати і зорієнтує по трансферу до місця проживання.

Після чого завдання координатора зорганізувати ваше перебування, обстеження і відпочинок.

Не можете підібрати тур? Запитати нічого не коштує.

 Залиште свій номер телефону і ми Вас проконсультуємо на рахунок Туру за здоров’ям

Урок гри на більярді

“Більярд” – для багатьох таке знайоме та таке далеке слово, є в цьому слові якийсь шарм, величність, загадковість.

Гра Королів, яка була відкрита для європейців у 15 столітті. Саме царствені особи протягом багатьох століть суттєво вплинули на розвиток гри, іноді забороняючи її (як, наприклад, король Англії Георг II), а іноді – навпаки, заохочували розвиток більярду та особистим прикладом цікавили підданих, як наприклад, Петро I, Наполеон Бонапарт і Карл IX. Марія Стюарт, королева Шотландії і пристрасна любителька гри, навіть в день власної страти в листі архієпископа Глазго просила зберегти її стіл для більярду.

Васали, прагнучи догодити своїм господарям, всіляко їм наслідували, в т.ч. і в захопленні більярдом, а для деяких з них гра сприяла кар’єрі. Ми вам пропонуємо, незалежно від того чоловік ви чи жінка та від Вашого віку взяти урок гри на більярді з нашим фахівцем, доторкнутись до цього чарівного світу емоцій, зрозуміти сенс гри, рух куль після удару, та радість влучення у лузу.

Вечірня риболовля (за карасем)

Найкраща розрядка після напруженого дня. Ставок, легкий шум очерету, хор очеретянок, політ червонокнижної білої чаплі, поплавець та увага. Все інше відходить в нікуди. Ти весь там, на ватерлінії поплавця… Клювання… підсічка… і Пан Карась тріпотить у ваших руках!!!

У кожній людині живе мисливець та рибалка, десь на підсвідомості. Тому ми проводжуємо захопливим поглядом людину з вудкою в руках.

Ми вам пропонуємо хоча б на декілька годин прилучитись до цікавого та щасливого плем’я рибалок. На вас чекає неймовірна пригода та зустріч з волинськими карасями.

Поїздка до оборонних дзотів

1939 рік, початок Другої Світової Війни. Після підписання скандального пакту Молотова-Ріббентропа 23 серпня Червона Армія починає військове вторгнення на територію Польщі та приєднує західноукраїнські землі до Радянської України.

Не довіряючи Гітлеру Сталін створює так звану оборонну лінію Сталіна до якої входить і Волинський (Устилузький) виступ де починають споруджувати цілу лінію ДОТів та ДзОТів на випадок нападу Гітлерівської Германії на Радянський Союз.

Ми з вами проїдемо по шляхах наступу німців у 1941 році, оглянемо ДзОТи які тримали оборону, зробимо пам’ятні фото, послухаємо зворушливі історії про подвиг прикордонників та бійців Червоної Армії у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками.

На замовлення повечеряємо на мальовничій пасіці біля самого кордону України з Польщею смачною стравою з багаття, послухаємо розповіді про місцеві колорити та прикордонні байки.

Вечірня прогулянка по древньому Володимиру

Тисячоліттнє місто, місто-легенда, місто-історія, яке пам’ятає епоху міді та заліза, готів та гунів, склавин та дулібів.

Засноване як місто на місці древнього городища Великим князем київським Володимиром Святославовичем у 988 році.

Економічний і політичний центр південно-західної частини Київської Русі, столиця Волинсько-Галицького князівства. Про нього розповідають давні писемні джерела – “Повість временних літ”, “Слово о полку Ігоревім”, “Галицько-Волинський літопис”, пам’ятки матеріальної культури, археологічні розкопки давніх поселень та вали городища.

Далеко за межами Волині місто цінять як таке, що завжди було у вирі політичних подій, сприяло формуванню витоків української нації, внесло помітний вклад в розвиток національної та світової культури. За своєю історичною значущістю воно може позмагатися з Галичем чи Жовквою, Глуховом чи Батурином, навіть Києвом або Львовом.

Ми з вами пройдемо та оглянемо основні історико-архітектурні пам’ятки Володимира-Волинського, погуляємо Слав’янським парком, повечеряємо смачними волинськими стравами у затишному кафе.

Вечірня подорож до Зимненського жіночого Монастиря

Село Зимне. Південна околиця міста Володимир-Волинського. Свята гора неподалік унікального і частково дослідженого науковцями древнього городища дулібів. Саме тут знаходиться і древня православна обитель, заснована Володимиром Великим за часів Київської Русі – Зимненський Святогорський Святоуспенський монастир, який у 2001 р. відзначав своє 1000-ліття.

У монастирі зберігається одна з найдавніших православних святинь України – Чудотворна ікона Божої Матері. Саме вона була свідком Хрещення Русі князем Володимиром. Молитва біля чудотворної ікони, вражаюча історія, подих монастирських печер, неймовірні краєвиди, величність храмів, дух предків та енергетика святого місця залишаться назавжди у вашій пам’яті.

Автомобільна подорож по городищах наших предків

Венеди, склавіни, дуліби, анти… Волинь багата на недосліджені історичні пам’ятки давньоруської доби.

Місця древніх поселень наших предків, племінні оборонні осередки мають назву Городищ. Як правило вони розташовувались вздовж річок, на місцях підвищених на місцевості, з крутоярами та ровами зручними для оборони від загарбників, часто насипалися штучно, вручну.

За часів Галицько-Волинського князівства на місцях древніх городищ дулібів-антів закладувались міста-поселення і місцевість набирала вже адміністративно-економічного статусу з центром у княжому місті Володимирі (Володимир-Волинський).

За русько-литовських часів на місцях городищ, в стратегічних місцях будувались замки, розширювались оборонні укріплення, розвивалась торгівля та економічні відносини.

Ми пропонуємо відвідати одне з таких городищ, неподалік Литовежа, на мальовничому березі річки Західний Буг, де збереглися залишки оборонних валів, видно обнаження культурних середньовічних слоїв, де можна уявити стратегію оборони та захисту наших предків.

Оберіть потрібний вам чекап

Check-up – це комплексне обстеження організму. Його ще можна назвати профілактичним обстеженням усього організму, для розуміння свого загального стану.

Чекапи для жінок

Чекап жінок 20+

Чекапи для чоловіків

Дозаповнення дня

Оберіть відпочинок

Сплав по Лузі на пакрафтах
Сплав по Західному Бузі на байдарках
Монастир Володимира Великого (с. Зимне)
Подорож крізь тисячоліття
Пішохідна мандрівка вздовж кордону
Слідами Великих Антів
Живописна екоферма та місто якого не існує
Дозаповнення дня
Меню