Дієтологія і здорове харчування

Чи відчуваєте ви, що не можете справитись зі своєю надлишковою вагою? Вам стало важче рухатись, ви почуваєте себе не такою молодою, як раніше?

Записатись на прийом

Основи здорового харчування

Дієтологія активно розвивається, як в Україні, так і у світі, і це дає можливість вам жити більш щасливо життям.  Є деякі основи харчування, які допоможуть вам розібратися в останніх дослідженнях та порадах.

Основи харчування зводяться до вживання різних корисних продуктів, які підтримують ваше здоров’я.

Хочете вийти за рамки основ харчування? Порадьтеся з лікарем або дієтологом, щоб отримати персональні поради щодо дієти, що враховують ваш стан здоров’я, спосіб життя та переваги їжі.

Ви хочете прийняти здорову дієту, але не знаєте, з чого почати?

Поліклініка – це місце куди можна звернутись по будь-якому запитанню пов’язаному зі здоров’ям.

Приватна – це тоді, коли конкретна людина за щось відповідає. Відповідає ім’ям і репутацією. Саме тому в нашій приватній поліклініці ви знайдете людей, які роблять свою роботу так, як би вони це зробили своїй мамі. І саме тому ви можете звернутись до нас тоді коли ви цього дійсно потребуєте.

Наші лікарі

Крижановська Оксана Василівна
Крижановська Оксана Василівна

Невропатолог, дієтолог

Розглядаючи паради здорових дієт у журналах та кулінарних книгах, переконайтесь, що:

  • Дієта включає різноманітні харчові продукти з основних харчових груп: фрукти;овочі; цільного зерна; нежирні кисломолочні продукти та нежирний білок, включаючи квасоля та інші бобові, горіхи та насіння; і здорові жири
  • Дієта яку ви прочитали надає рекомендації щодо того, скільки їжі вибрати з кожної групи
  • Включає продукти, які ви можете знайти у вашому місцевому продуктовому магазині, а не спеціалізовані продукти та їжу для гурманів
  • Відповідає вашим смакам, стилю життя та бюджету
Онлайн запис

Також поговоріть з лікарем дієтологом про ризики для здоров’я. Наприклад, лікар може порекомендувати зменшити сіль у своєму раціоні, якщо у вас високий кров’яний тиск.

Але ми рекомендували б Вам не втрачати час і гроші, а звернутись дійсно до професіонала, який гарантовано зможе вам допомогти.

Запишись на прийом прямо тут
крижаговський сергій
Онлайн запис

Жодних черг

Не потрібно навіть виходити з дому

Після запису ви отримаєте підтвердження на телефон

онлайн запись бодро клиник
Меню