Дієтологія і здорове харчування

Чи відчуваєте ви, що не можете справитись зі своєю надлишковою вагою? Вам стало важче рухатись, ви почуваєте себе не такою молодою, як раніше?

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Основи здорового харчування

Дієтологія активно розвивається, як в Україні, так і у світі. Схуднення( зниження маси тіла) є “ідеєю фікс” для багатьох людей, які ведуть малорухливий спосіб життя.  Це дає можливість вам жити більш щасливим життям.  Є деякі основи харчування, які допоможуть вам жити довше, і менше хворіти.

Основи харчування зводяться до вживання різних корисних продуктів, які підтримують ваше здоров’я.

Хочете вийти за рамки основ харчування? Порадьтеся з лікарем або дієтологом, щоб отримати персональні поради щодо дієти, що враховують ваш стан здоров’я, спосіб життя та переваги їжі.

Ви хочете прийняти здорову дієту, але не знаєте, з чого почати?

Поліклініка – це місце куди можна звернутись по будь-якому запитанню пов’язаному зі здоров’ям.

Приватна – це тоді, коли конкретна людина за щось відповідає. Відповідає ім’ям і репутацією. Саме тому в нашій приватній поліклініці ви знайдете людей, які роблять свою роботу так, як би вони це зробили своїй мамі. І саме тому ви можете звернутись до нас тоді коли ви цього дійсно потребуєте.

Наші лікарі

Крижановська Оксана Василівна
Крижановська Оксана Василівна

Невропатолог, дієтолог

Розглядаючи паради здорових дієт у журналах та кулінарних книгах, переконайтесь, що:

  • Дієта включає різноманітні харчові продукти з основних харчових груп: фрукти;овочі; цільного зерна; нежирні кисломолочні продукти та нежирний білок, включаючи квасоля та інші бобові, горіхи та насіння; і здорові жири
  • Дієта яку ви прочитали надає рекомендації щодо того, скільки їжі вибрати з кожної групи
  • Включає продукти, які ви можете знайти у вашому місцевому продуктовому магазині, а не спеціалізовані продукти та їжу для гурманів
  • Відповідає вашим смакам, стилю життя та бюджету

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Як схуднути

Це запитання задають собі багато людей, які перепробували все що пишуть в інтернеті, відвідали не один марафон схуднення та записувались в спортзал до тренера. Це все добре, але якщо немає основ, і не враховані всі заходи безпеки( адже неправильні дієти і спортивні вправи можуть нашкодити), то хорошого результату не буде.

Поговоріть з лікарем дієтологом про ризики для здоров’я. Наприклад, лікар може порекомендувати зменшити сіль у своєму раціоні, якщо у вас високий кров’яний тиск. Можна додати більшу кількість води в раціон для покращення метаболізму. Можна додати прості вправи, які будуть безпечні для вас, але дадуть хороший результат

Але ми рекомендували б Вам не втрачати час і гроші, а звернутись дійсно до професіонала, який гарантовано зможе вам допомогти.

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

крижаговський сергій

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Жодних черг

Не потрібно навіть виходити з дому

Після запису ви отримаєте підтвердження на телефон

онлайн запись бодро клиник

Що робити, якщо я знаходжусь далеко від Bodro clinic але хочу проконсультуватися з лікарем?

Ми розуміємо, що в сучасному світі часто немає сенсу приїжджати для того, щоб проконсультуватися. Обстеження можна передати через електронку чи інший месседжер. Проконсультуватися можна з любої точки світу через messenger.

Тому перш за все ви можете заповнити форму прямо тут на сторінці, де опишете свою проблему, можете прикріпити копії обстежень, і наш відповідальний лікар дасть вам відповідь і домовиться з вами про спілкування у зручний вам спосіб.

Ваше ім’я *
Заполните поле
Що вас турбує? *
Заполните поле
Введіть ваш контакт *
Заполните поле

Не потрібно навіть виходити з дому

Після заповнення форми з вами зв’яжуться

Меню