Індивідуальний підбір контрацептивів

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Індивідуальний підбір контрацептивів, це те чого хочуть жінки

Індивідуальний підбір контрацептивів, це сучасний підхід до якісного статевого життя в сучасній сім’ї. Адже контрацепція, це не тільки захист від небажаної вагітності, але інколи і лікування певних жіночих захворювань.

Саме тому в Бодро клінік підбір контрацептивів ваших гінекологом не проходить по шаблону. Адже Ви індивідуальні, ваша сім’я індивідуальна, і контрацептиви мають бути такі, які будуть підходити вам, і не будуть заважати отримувати задоволення від ваших сексуальних взаємин

Як проходить індивідуальний підбір контрацептивів?

Ви записуєтесь на огляд до гінеколога. Під час огляду лікар визначає стан вашого гормонального фону. Лікар спілкується з вами про ваші побажання, попередній досвід, і особливості вашого життя і здоров’я. Після чого гінеколог розповідає вам про декілька варіантів контрацепції, які підходять вам і вашому партнеру.

Ви матимете можливість задати усі можливі запитання з приводу перенесення, способу застосування, і різних особливих ситуацій. Після чого ви зможете прийти до остаточного рішення з приводу методу контрацепції.

Вся інформація про яку ви спілкувались з лікарем залишається конфіденційною, і в подальшому ви зможете розповісти своєму гінекологу в Bodro clinic про те, як ви переносите контрацептиви,  про ваш досвід, і можливі деталі у відчуттях. Адже деякі пероральні контрацептиви змінюють частково гормональний фон, і можуть призводити до позитивних чи негативних відчуттів. Саме тому лікар підходить до призначення вам контрацептивів індивідуально

Поліклініка – це місце куди можна звернутись по будь-якому запитанню пов’язаному зі здоров’ям.

Приватна – це тоді, коли конкретна людина за щось відповідає. Відповідає ім’ям і репутацією. Саме тому в нашій приватній поліклініці ви знайдете людей, які роблять свою роботу так, як би вони це зробили своїй мамі. І саме тому ви можете звернутись до нас тоді коли ви цього дійсно потребуєте.

Наші лікарі

Селедець Лариса Степанівна Лікар акушер-гінеколог
Селедець Лариса Степанівна

Лікар акушер-гінеколог

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Кушнір Святослав Володимирович
Кушнір Святослав Володимирович

Гінеколог

Савчук Вікторія Валеріївна
Савчук Вікторія Валеріївна

Лікар – гінеколог

Яке ж завдання лікаря під час консультації?

І зміст, і процедура консультації, щодо протизаплідних препаратів, важливі для молодих жінок, адже можуть бути важливими для вибору методу та постійного їх використання.

Завдання лікаря рекомендувати приймати рішення орієнтовані на пацієнта, які можуть бути зручними для одних, і не зручними для інших.

Більшість сексуально активних українських жінок репродуктивного віку, які хочуть уникнути вагітності, використовують контрацепцію.

Існує кілька форм гормональної та негормональної контрацепції:

  • презервативи,
  • діафрагма,
  • таблетки для оральної контрацепції,
  • вагінальне кільце,
  • варіанти оборотної контрацепції з тривалою дією, включаючи імплантацію,
  • ін’єкцію та внутрішньоматкові методи (спіралі),
  • таблетки екстреного протизаплідного контрацептиву.

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

КОНСУЛЬТАЦІЯ З ПРИВОДУ ПІДБОРУ КОНТРАЦЕПЦІЇ

Підбір методу контрацепції

Деякі методи короткої дії мають меншу ефективність, а інші більш ефективніші. Та все ж комусь зручніше використовувати один метод, а комусь інший. Задача лікаря допомогти підібрати метод контрацепції, який буде ефективним, зручним і якщо потрібно, то і лікувальним.

Лікарі, які працюють в таких умовах, зазвичай представляють першу контактну особу для молодих людей, які шукають сексуального здоров’я та консультації щодо контрацепції, і можуть мати істотний вплив на прийняття рішення стосовно контрацепції.

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

крижаговський сергій

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Жодних черг

Не потрібно навіть виходити з дому

Після запису ви отримаєте підтвердження на телефон

онлайн запись бодро клиник
Меню