Шопук Віктор Миколайович

Шопук Віктор Миколайович

Ортопед-травматолог

Графік прийому:

Ціни на основні послуги лікаря:

Вартість консультації – 380 грн

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Відгуки

1. __________________________.

Інформація про лікаря

Народився в далекому 1992 році в сім’ї лікарів, і з самого дитинства батьки часто брали з собою на роботу, тому з вибором професії проблем не виникло. Під час перебування в лікарні дуже сподобалось як батьки допомагають людям, і також захотів стати лікарем. У 2009 році після закінчення Надвірнянської ЗОШ вступив до Буковинського державного медичного університету в якому колись навчались батьки. Студентські роки були сповнені пригод та різноманітних випробувань.

У 2015 році закінчивши університет поїхав на батьківщину кавунів проходити інтернатуру на базі Херсонської обласної клінічної лікарні, там отримав величезний багаж знань по оперативному лікуванню травм та захворювань опорно рухового апарату в заслуженого лікаря України Яремченка О.Ю. Але за 800 кілометрів від рідного дому було дуже важко і тому вирішив вернутись в рідне місто своєї дружини Чернівці. І там з 2016 року продовжив навчання на базі Чернівецької обласної клінічної лікарні де удосконалив знання в оперативному лікуванні та отримав знання та навички в консервативному (без операції) лікуванні травм та захворювань опорно- рухового апарату.

У 2017 році закінчив інтернатуру і з місцем роботи виникли труднощі, тому довго не думаючи вирішив поїхати на батьківщину батька Волинь, попавши до обласного травматолога Аршуліка М.А він поставив мені запитання ” поїдеш в Нововолинськ?” я не думаючи ” так звичайно”.

З 2017 року розпочав роботу в Нововолинській міській лікарні, ургентним травматологом, перший рік роботи був сповнений цікавих випадків та несподіванок ( лікування ЛОР та офтальмологічних хворих, лікування діток).

Попрацювавши рік вирішив, що потрібно рухатись далі та розпочав роботу в медичному центрі “Здорова Сім’я”. У 2018 році пройшов курси по кінезіотейпуванню та масажу, щоб розширити спектр своїх послуг та мати можливість використовувати унікальні методики на той час.

Мені постійно не подобалось, що хворим потрібно було ходити до інших лікарів на додаткові обстеження і у 2018 – пройшов спеціалізацію по УЗД діагностиці в травматології та ортопедії, що значно покращило якість діагностики та лікування, і пацієнту не потрібно було ходити по різних кабінетах.

У 2019 році – пройшов навчання по ударно-хвильовій терапії Shock Wave UA 2019 де повністю перевернулись мої погляди на можливості людського організму, і використання таблеток та уколів значно зменшилось. У 2019 році – брав участь в АО травма семінарі- “Переломи навколо щиколоток” де отримав нові знання та навички закордонних колег.

У 2020 році – брав участь в семінарі “ Хірургічне лікування ускладнень переломів в ділянці кистьового та гомілковостопного суглобів” де колеги зі всієї області вчили нас на своїх помилках, щоб ми їх не повторювали.

У 2020 році – пройшов навчання BLS – базові реанімаційні заходи, тому що в будь-який момент де б ти не був комусь може стати погано і ти повинен знати як врятувати людині найцінніше  – життя.

У 2021 році – брав участь в АО травма семінарі – “Випадок який змінив мій підхід” де лікарі з різних куточків світу ділились досвідом в лікуванні.

У 2021 році – Пройшов стажування АО травма в Білорусі – “Базові принципи лікування переломів” де повністю змінились погляди на оперативне лікування переломів, і я отримав унікальні знання та вміння в плануванні операцій та результатів лікування.

2021 рік – брав участь у семінарі сучасних методів апаратної реабілітації. Ударно-хвильова терапія та високоінтенсивна лазеротерапія (HILT) де вдосконалив знання та отримав “секретики” яких не знає ніхто.

Постійно беру участь в різноманітних онлайн семінарах та практичних конференціях.

Моє кредо “зроби людині так якби зробив самому собі або комусь зі своїх рідних” і це мені дуже допомагає з вибором тих чи інших методик лікування.

Меню