Проблеми зі щитовидкою стосуються дорослих і дітей, чоловіків і жінок. Цей орган ендокринної системи впливає на роботу всіх систем і бере участь в різних біологічних процесах, тому його патології можуть викликати серйозні ускладнення, аж до розвитку атеросклерозу, безпліддя та інших захворювань.
?Тому важливо вчасно розпізнати порушення роботи щитоподібної залози, щоб звернутися за медичною допомогою та уникнути ускладнень ?.
❗️Друзі! Хочемо повідомити, що у вас є чудова нагода в BodroClinic отримати медичну консультацію, пройти обстеження чи лікування у лікаря-ендокринолога з «Інститут ендокринології та обміну речовин імені В. Комісаренка НАМН України» Дмитра КВАЧЕНЮКА❗️
Ви уже здогадалися, що до нашої команди приєднався іще один висококласний фахівець зі столиці.
КВАЧЕНЮК ДМИТРО АНДРІЙОВИЧ, лікар-ендокринолог дитячий та дорослий.
В 2014 р. закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю «Педіатрія».
2014 – 2016 рр. – інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» на базі НДСЛ «ОХМАТДИТ», м. Київ.
2016 р. – спеціалізація з дитячої ендокринології (Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, м. Київ).
2019 р. – спеціалізація з ультразвукової діагностики (Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, м. Київ).
2021 р. – спеціалізація з ендокринології (Національний медичний університет охорони України імені П. Л. Шупика, м. Київ).
Дійсний член Української асоціації клінічних лікарів-ендокринологів.
НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
З 2019 р. по теперішній час здобувач наукового ступеню доктора філософії за спеціальністю «Дитяча ендокринологія» ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин імені В.П. Комісаренка НАМН України».
Автор наукових публікацій у вітчизняних та міжнародних фахових виданнях.
ДОСВІД РОБОТИ
З 2016 р. молодший науковий співробітник відділення дитячої ендокринної патології, лікар-ендокринолог, УЗД-спеціаліст ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин імені В. Комісаренка НАМН України».
ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ ПРАКТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
-
-
- Хвороби щитоподібної залози
- Цукровий діабет І та ІІ типу
- Нецукровий діабет
- Затримка росту та розвитку дітей
- Надмірна вага тіла
- Порушення статевого розвитку дітей
- Вплив недостатності та дефіциту вітамінів та мікроелементів на стан ендокринної системи
- Гіпертиреоз
-
Дмитро КВАЧЕНЮК запевняє, симптоми патологій щитоподібної залози залежать від особливостей їх протікання, причини виникнення та можуть сильно відрізнятися у різних людей.
Тому лікар радить, зверніть увагу, якщо у вас є такі симптоми:
-
-
- ✅надмірна дратівливість;
- ✅плаксивість;
- ✅прискорене серцебиття;
- ✅швидка втрата у вазі за короткий термін;
- ✅трясіння рук та тіла.
-
Рідко перераховані симптоми турбують одночасно, але навіть при появі кількох ознак дисфункції щитоподібної залози запишіться на консультацію до ендокринолога і пройдіть комплексне обстеження, щоб отримати об’єктивну оцінку про стан здоров’я.