В сучасній хірургії оперативне лікування пахової кили відбувається зазвичай за методикою Ліхтенштейна. Для укріплення пахового каналу використовується спеціальний імплант з сітки. Наші фахівці проводять подібні операції незалежно від виду складності. Акцентуємо увагу на тому, що вирішення подібної проблеми не варто відкладати на довгий час, адже в такому разі є вірогідність суттєвого погіршення ситуації.
Підготовка до проведення пластики пахової грижі відкритим способом методом Ліхтенштейна
Видалення пахової кили досить часта операція, зазвичай її виконують в плановому порядку. З метою виключення неприємних та больових відчуттів застосовують загальне знеболення. На початку операції лікар оцінює основні характеристики проблеми (величина утвору, наявність грижевого мішка і т.п.). За наявності грижевого мішка його переміщають назад у черевну порожнину, в подальшому укріплюючи дефект черевної стінки, через який він вип’ячувався.
Перед проведенням необхідне стандартне обстеження:
-
-
- консультації суміжних фахівців;
- комплексне лабораторне обстеження;
- електрокардіограму(ЕКГ);
- за показами – додаткові методи обстеження.
-
Детальне обстеження допоможе визначити стан пацієнта та виявити можливі протипоказання до проведення процедури. За результатами діагностичного етапу буде підібрано оптимальну тактику проведення операції.
Як проходить пластика пахової грижі відкритим способом методом Ліхтенштейна?
Пластику пахової кили за методом Ліхтенштейна відносять до ненатяжної герніопластики. Для закриття дефекту передньої черевної стінки використовують сітчастий імплант з композитних матеріалів або полімерів, завдяки чому відбувається укріплення ослаблених тканин в ділянці пошкодження і закриття отвору, через який випинав грижевий мішок. Сучасні ендопротези можуть частково або повністю розсмоктатись через деякий час після їх установки. Кінцевий результат полягає в надійному укріпленні тканин в оперованій ділянці, що сприяє відсутності рецидивів у майбутньому.
Методика проведення хірургічного втручання обирається індивідуально, з урахуванням результатів попереднього обстеження.
Післяопераційне відновлення триває близько 2 тижнів. Перебування пацієнта в стаціонарі під спостереженням медичного персоналу триває 1, максимум 2 дні. Больові відчуття в ділянці післяопераційної рани зникають вже через добу, що сприяє швидкому поверненню до звичного режиму життя. Разом з тим протягом декількох тижнів слід уникати значної фізичної активності та навантажень, дотримуватись рекомендованого режиму. Контрольний огляд проводиться через місяць після операції.
Переваги проведення операції по Ліхтенштейну у BodroClinic
Звернення до нашої клініки для проведення даної операції гарантує Вам короткий період відновлення. Наше основне задання полягає в мінімізації травмування тканин з метою скорочення терміну реабілітації. Завдяки високому професіоналізму лікарів мінімізується вірогідність виникнення ускладнень та рецидивів. Окрім того Ви можете розраховувати на:
-
-
- використання лише сучасних та безпечних видів анестезії та методів виконання оперативних втручань;
- індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
- швидка та точна постановка діагнозу;
- комфортні умови перебування в стаціонарі під час післяопераційного періоду;
- доступність цін на послуги.
-
Висока кваліфікація наших лікарів підтримується завдяки постійному удосконаленню теоретичних знань та практичних навичок. Звернувшись до нас, Ви отримаєте максимальний пакет якісних послуг за доступною ціною.
Наші лікарі
Крижановський Сергій Анатолійович
Лікар-хірург
Ми Вам зателефонуємо найближчим часом
Дрогомирецький Степан Іванович
Оперуючий лікар-хірург, лікар УЗД, проктолог
Це може вас зацікавити
1. Вентральна грижа
2. Пупкова грижа
3. Oпераційне відділення