Реабілітація та відновлення після перелому може зайняти кілька місяців.
Реабілітація після перелому і зняття гіпсу
Перелом руки – одна з доволі серйозних травм, і реабілітація та відновлення після перелому може зайняти кілька місяців. Все залежить від розміру та масштабу змін у кістковій структурі, які ми можемо побачити лише після рентгенологічного дослідження.
Як розпізнати, що ми маємо справу з переломом?
Найбільш поширені симптоми включають:
- сильний біль і набряк у верхній кінцівці;
- трата руху руки;
- ематоми та синці.
Нам здається, що немає нічого важливішого в житті, ніж бачити результат своєї роботи, життя і нашої реабілітації. Адже неможливо передати словами ті відчуття, коли пацієнт не міг ходити, а ти зробив так, що він ходить. Коли людина після травми знову повертається до свого щасливого життя. І слово “дякую” від цього пацієнта додає тобі наснаги жити, і робити свою роботу добре.
Наші лікарі
Усі перераховані вище симптоми повинні спонукати нас якомога швидше відвідати фахівця. Завданням лікарю буде: встановити кістку, загіпсувати руку на кілька тижнів. У виняткових ситуаціях необхідна операція, найчастіше, коли ми маємо справу з нестабільним переломом.
Загоєння кісток відбувається в кілька етапів. Перший з них супроводжується запаленням і утворенням гематоми. Другий етап передбачає загоєння пошкодженої кістки, а третій – фаза відновлення, в якій кісткові фрагменти поступово перебудовуються. Останнім етапом відновлення є відновлення кісткової структури. Надзвичайно важливо, щоб усі ці етапи супроводжувалися відповідним реабілітаційним процесом, який буде виконувати вказівки фахівця.
Основне завдання фізіотерапевта – Фахівець повинен надати пацієнту інструкції щодо вправ, які слід виконувати для запобігання м’язової слабкості, зміцнення їх, запобігання застою крові та лімфи.
Ми Вам зателефонуємо найближчим часом
Вправи в першу чергу спрямовані на відновлення рухливості кінцівок якомога ширше. Пацієнт отримує вдома спеціально підібраний набір для самостійних фізичних вправ, завдяки якому він зможе повернутися на повну силу в найкоротші терміни.
Крім того, фахівець також представить вправи, спрямовані на мобілізацію суглобів, що оточують місце перелому. Це буде особливо важливо у випадку проблем з нервовою системою, тоді нейромобілізація також буде необхідна.
Методи реабілітації
Фізіотерапія, наприклад, лазерна терапія, кріотерапія або електростимуляція, також може забезпечити полегшення при атаках болю.
Слід пам’ятати, що реабілітація є важливим і невіддільним елементом одужання після перелому верхньої кінцівки. Не соромтеся, вкладайте час і увагу, щоб швидко повернутися до повної мобільності та фізичної справності.
Ми Вам зателефонуємо найближчим часом
+38 067 384 7678
Телефонуйте нам
Для чого ми існуємо?
Ми створили Bodro clinic, тому що не були згідні з існуючою ситуацією в медицині України. Однодумці, які є основою нашої команди, хочуть відчувати себе тими, хто насправді дає цінність людям. Зокрема тим клієнтам, які до нас звертаються.
Наша місія
Створити найкрутішу клініку в Україні.
Наші принципи роботи
- Робимо все від себе залежне, для того, щоб допомогти,
- Ми не «розводимо» людей на гроші,
- Ми створюємо сервіс на рівні кращих клінік світу.
Досі очікуєте в чергах?
Bodro Clinic турбується про ваш час та хороший настрій і надає можливість записатися онлайн до будь-якого лікаря не виходячи з дому.
Просто натисніть на кнопку “Онлайн запис”, оберіть напрямок, лікаря та зручний для вас час.