Одноденний тур

Монастир Володимира Великого (с. Зимне)

Ціна за двох учасників:

1000 грн

Кожен наступний учасник – 500 грн

Чому саме «Тур за здоров’ям», а не звичайний Check up?

  • Більш повне обстеження організму
  • Індивідуальний підхід
  • Я там ще не був
  • Приваблива ціна
  • Геть скучний вікенд

Як проходить «Тур за здоров’ям»?

Після того, як Ви залишаєте запит на сайті, або телефонуєте до нас, з вами зв’язується наш координатор. Вона обов’язково запитає:

  • Хто з вами їде, скільки людей, і який їх вік.
  • Вона запланує з вами дати перебування.
  • Також вона запитає ваші вподобання по відпочинку, або які активності на нашому сайті ви вибрали.
  • Наш координатор, в залежності від кількості часу, і часу, який ви виділили для відпочинку, запропонує вам цікаві місця, подорожі, цікаве проведення вечору і інші варіанти цікавого проведення часу.
  • Вона зорієнтує вас по оплаті.
  • Розповість вам про варіанти проживання.
  • Запитає вас чим ви будете їхати і зорієнтує по трансферу до місця проживання.

Після чого завдання координатора зорганізувати ваше перебування, обстеження і відпочинок.

Не можете підібрати тур? Запитати нічого не коштує.

 Залиште свій номер телефону і ми Вас проконсультуємо на рахунок Туру за здоров’ям

Опис туру

На березі річки Луги за декілька кілометрів від Володимира-Волинського ось вже тисячу років стоїть православна святиня – Зимненський Свято-Успенський Святогірський жіночий монастир. Паломники приїжджають сюди з усієї України, Білорусі, Росії, щоб поклонитися іконі Божої Матері, дарованої обителі хрестителем Київської Русі князем Володимиром ще в 1006 році.

Двері монастиря відкриті для всіх – і віруючих, і стражденних, і простих туристів, адже кожен, виходячи звідси, стає трохи чистішим і світлішим душею. Це місце обов`язково потрібно відвідати хоча б раз у житті.

Короткий історичний екскурс

На самому початку минулого тисячоліття, 1001 року, тут був побудований зимовий палац для князя Володимира, звідки і пішла назва, і перші дерев’яні храми. Місце це отримало назву Свята гора. Через п`ять років при освяченні чоловічого монастиря князь подарував йому сімейну ікону Божої Матері «Одигітрія», яка є головною святинею обителі і в наш час.

У письмовому варіанті Святогірський монастир згадано в кінці 11 століття в написаному Нестором Літописцем «Житії преподобного Феодосія Печерського». Недалеко розташоване Зимненське городище (поселення, укріплене валами і ровами), яке існувало поблизу с. Зимного приблизно 1500 років тому. Це одне з найдавніших слов’янських поселень, яке вже можна вважати осередком міста.

1500 років тому, приблизно водночас із появою в дулібів Зимненського городища, подібне «зародкове місто» виникло й у полян і отримало назву Києва. Подих монастирських печер, дух та енергія наших предків із мідного періоду людства не залишає нікого байдужим.

Програма туру

  • Виїзд з готелю о 9:00
  • Обзорна екскурсія по шляху через Володимир-Волинський до с. Зимне
  • Екскурсія по Зимненському Свято-Успенському Святогірському жіночому монастирю
  • Відвідування печер монастиря
  • Огляд місцевих краєвидів зі Святої Гори
  • Монастирська трапеза у стінах монастиря
  • Перехід на Зимненське Городище
  • Оглядова екскурсія по Городищу
  • Переїзд до Слов’янського парку у м. Володимир-Волинський, оглядові екскурсії
  • Відпочинок у кафе на території парку
  • Повернення до готелю.

Опис культурних об’єктів

Зимненський монастир

Зимненський Святогірський монастир, що на Волині – одна з найвідоміших сакральних архітектурних пам’яток України. Згідно з історичними джерелами, був оборонним комплексом і заснований як чоловічий монастир. У 1001 р. київський князь Володимир Великий збудував два храми і терем. Вважають, що тут в давнину князь Володимир любив проводити свій час у зимову пору року. Тому це селище і отримало назву Зимне. Однак, вперше згадує про Святогірський монастир Нестор Літописець лише наприкінці XІ ст. Ця древня обитель почала своє існування ще в домонгольську добу, про що свідчить наявність підземного храму, у зимненських печерах цієї обителі збереглися стародавні надписи і давні поховання.

Свято-Успенський храм

Перше документальне підтвердження про місцезнаходження Успенського Святогірського монастиря знайдено 1458 р. Це були часи правління князя Чарторийського, саме тоді, наприкінці XV ст. він побудував великий Свято-Успенський храм. Церква Успіння була збудована вірними Київської митрополії Константинопольського патріархату. Тоді ж над брамою встановили дзвіницю, а також – могутні вежі, які охороняли послушників і місцевий люд від руйнівних набігів татар. Упродовж століть волинські землі переходили під юрисдикцію багатьох держав.

Троїцька церква

За мурами знаного Зимненського Свято-Успенського монастиря скромно умостилася давня-предавня Троїцька церква. Утім, дехто відносить її до домонгольських часів. Можливо, в цьому є рація, оскільки простий дводільний храм охороняє вхід до дуже древнього печерного комплексу. Саме тут оселилися перші подвижники зимненської Святої гори, які, можливо, пам’ятали самого рівноапостольного Мефодія. Пізніше тут молився, упокоївся і був похований Варлаам, перший ігумен Києво-Печерської Лаври. Про це нагадує підземний храм преподобного Варлаама Печерського…

Подвизались в зимненських печерах і такі світочі української землі як святителі Стефан та Амфілохій Володимир-Волинські та преподобний Нифонт, згодом єпископ Новгородський…

Монастирські печери та підземний храм

Вперше згадує про Святогірський монастир Нестор Літописець лише наприкінці XІ ст. Ця древня обитель почала своє існування ще в домонгольську добу, про що свідчить наявність підземного храму святого Варлаама, у зимненських печерах цієї обителі збереглися стародавні написи і давні поховання.

Подивитись цікаве відео про Зимненський монастир

Зимненське городище дулібів

Зимненське городище розташоване на півострові серед заболоченої заплави річки Луги за кілька кілометрів від сучасного Володимира-Волинського, поблизу с. Зимного. Круті схили півострова полегшували його захист, і тому це місце здавна було обжите людьми. В результаті проведених тривалих розкопок тут виявлено й досліджено багатошарову археологічну пам’ятку : рештки двох поселень племен доби міді, що прийшли на зміну одне одному (III тисячоліття до н. е.), ранньозалізної доби (IV – III ст. до н. е.), та ранньо слов’янське городище (VI- VII ст. н. е.).

Славянский парк м. Володимир-Волинського.

Комплекс садово-паркового мистецтва, з прекрасними алеями, пам’ятниками, поблизу історичних місць зробить прогулянку по парку іще однією прекрасною подією.

Що входить у вартість:
  • супроводження гіда-екскурсовода
  • трансфер до с. Зимне
Що не входить у вартість:
  • пожертви
  • послуги місцевого екскурсовода
  • харчування під час туру

Оберіть потрібний вам чекап

Check-up – це комплексне обстеження організму. Його ще можна назвати профілактичним обстеженням усього організму, для розуміння свого загального стану.

Чекапи для жінок

Чекап жінок 20+

Чекапи для чоловіків

Монастир Володимира Великого (с. Зимне)

Оберіть відпочинок

Сплав по Лузі на пакрафтах
Сплав по Західному Бузі на байдарках
Монастир Володимира Великого (с. Зимне)
Подорож крізь тисячоліття
Пішохідна мандрівка вздовж кордону
Слідами Великих Антів
Живописна екоферма та місто якого не існує
Дозаповнення дня
Меню