Комплексний огляд гінеколога

Будь коханою

будь здоровою

Записатись на прийом

Мені лише 20 з хвостиком

Я молода і здорова жінка. Але я хочу бути впевнена, що зі мною все добре. Саме тому профілактичний огляд гінеколога, це те, що мені треба.

Мені тільки 30 з хвостиком

Я молода та досвідчена жінка. Я вже багато чого навчилась, і я є берегинею моєї сім’ї. Саме тому я хочу бути впевнена, що з моїм здоров’ям все добре. Саме тому профілактичний огляд, це те, що мені треба

Мені лише 40 з хвостиком

Я вважаю, що моє життя тільки починається. У мене вже не плачуть малі діти, і прийшов час насолоджуватись життям. І тому мені важливе моє здоров’я. Саме тому профілактичний огляд, це те, що мені треба

Наші лікарі

Селедець Лариса Степанівна
Селедець Лариса Степанівна

лікар акушер-гінеколог

Запис до лікаря
Пасічник Неля Володимирівна
Пасічник Неля Володимирівна

лікар акушер-гінеколог

Запис до лікаря
Кушнір Святослав Володимирович
Кушнір Святослав Володимирович

ендокринолог-репродуктолог

Запис до лікаря

Рівень сервісу у Bodro Clinic

Я бачила хороший сервіс, тому йти до гінеколога у жіночу консультацію у державній поліклініці не маю аж ніякого бажання.

Що є важливим для мене:

 • Прийти у зручний для мене час
 • Хочу, щоб мене поважали та мені хотіли допомогти
 • Хочу комфортних умов перебування
 • Хочу, щоб ніхто не знав, якщо зі мною щось буде не так
 • Хочу щоб я розуміла, за що я плачу гроші.

Що входить в комплексний гінекологічний огляд?

 • УЗД обстеження жіночих статевих органів – дозволить побачити стан матки, яйників, ендометрію, і виявити те, чого руками не промацаєш( фіброміому матки, ендометріоз, гіперплазію ендометрію, кісту яйника, вагітність, позаматкову вагітність, перетинку в матці, поліп в ендометрії)
 • Огляд гінеколога на спеціальному кріслі – дозволяє побачити стан зовнішніх статевих органів, слизову піхви і шийку матки. Це важливо для розуміння того, як відбуваються процеси у жіночих органах. Також надзвичайно важливо бачити стан шийки матки, адже це най вразливіша частина статевих органів
 • Взяття мазка на мікрофлору – це потрібно для того, щоб знати чи не завелись у вас шкідливі бактерії, які заважають вашому життю
 • Взяття мазка на онкоклітини – це надзвичайно важливо. Адже ми не можемо допустити, щоб ви захворіли на рак
 • Кольпоскопія – це огляд під мікроскопом слизової шийки матки. Щоб бути ще впевненішим, що з вами все гаразд
 • Розмова з лікарем (консультація) – лікар детально пояснить, що з вами відбувається, порадує якщо з вами все добре, і якщо є якісь незначні зміни, то детально розповість, що з цим зробити. Адже наше завдання, щоб ви були здорові.
Онлайн запис

Як мені пройти комплексний гінекологічний огляд?

Ви можете зателефонувати в клініку за телефоном +380673847678 або записатись онлайн на цій сторінці https://medical-center.com.ua/on-lajn-zapis.

Вам зателефонує асистент лікаря, її звати Олена, і уточнить усі деталі, для того, щоб допомогти правильно зорганізувати роботу з лікарем. Вам скажуть чіткий час на який прийти, і зроблять все, щоб ви не втрачали свій дорогоцінний час.

У клініці вас очікуватиме адміністратор, який допоможе легко зареєструватись і допоможе знайти відповідний кабінет. Далі вас зустріне асистент лікаря Олена, і буде супроводжувати вас і допомагати під час усіх процедур і обстежень.

Бажаємо вам бути здоровою. З повагою команда клініки.

Запишись на прийом прямо тут
крижаговський сергій

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Жодних черг

Не потрібно навіть виходити з дому

Після запису ви отримаєте підтвердження на телефон

онлайн запись бодро клиник
Меню