Лазько Вячеслав Миколайович

Лазько В’ячеслав Миколайович

Лікар-хірург

Кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії і ендоскопії ФПДО Львівського національного медичного університету (НМУ) ім. Данила Галицького, хірург вищої кваліфікаційної категорії, член Української спілки онкохірургів (УСО), сертифікований член Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивної і естетичної хірургії (ВАПРЕХ), член Європейської асоціації герніологів (ЕHS)

Закінчив Львівський медичний інститут у 1999 р. Навчався у клінічній ординатурі та заочній аспірантурі на кафедрі факультетської хірургії Львівського медичного університету. Захистив кандидатську дисертацію. Працював поліклінічним хірургом, ургентним хірургом, завідувачем хірургічного відділення. Доцент кафедри хірургії та ендоскопії ФПДО Львівського НМУ ім. Данила Галицького. Неодноразово проходив стажування в Польщі та Німеччині. В 2000 р. отримав грант від Товариства Хірургів Німеччини та пройшов 6 місячне навчання в кількох провідних клініках. Співавтор 3 практичних посібників, автор більше 40 публікацій у фахових журналах, зареєстрував 2 патенти на винахід.

Володіє класичними та лапароскопічними методами операцій на черевній стінці (різні види гриж будь-якої складності) та органах черевної порожнини (на шлунку, тонкому та товстому кишечнику, жовчному міхурі та протоках, печінці, селезінці, сальнику тощо). Виконує операції на щитовидній залозі, різноманітні амбулаторні операції, в т.ч. із застосуванням лазера.

Напрямки діяльності

Консультації з приводу хірургічної патології.

Операції абдомінальні:
Всі види гриж черевної стінки (в т.ч. рецидивні). Для пахових гриж методом вибору є місцева анестезія (методика рекомендована Європейською асоціацією герніологів), що дозволяє виконати операцію амбулаторно.
Холецистектомія (відкрита і лапароскопічна).
Апендектомія (відкрита і лапароскопічна).
Операції на шлунку, тонкій та товстій кишці.
Проктологічні операції.

Пластичні операції
Абдомінопластика, мініабдомінопластика. Пластика шийного горба («горба вдови»). Пластика пупка. Ліпосакція.
Блефаропластика (верхня, нижня).
Пластика грудей.
Корекція верхньої третини обличчя (введення «Диспорту»).
Тироїдектомія при вузловому зобі.
Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) вен, мініфлебектомія при варикозному розширенні вен.
Амбулаторна хірургічна та лазерна корекція утворів та пухлин шкіри і поверхневих тканин.

Меню