Бохотниця Юлія Валентинівна лікар ЛОР

Бохотниця Юлія Валентинівна

Лікар отоларинголог

Графік прийому:

Ціни на основні послуги лікаря:

Вартість консультації – 380 грн

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Інформація про лікаря

Спеціалізація

Юлія Валентинівна спеціалізується на лікуванні та профілактиці отоларингологічної патології, зокрема риносинуситу , тонзиліту , фарингіту , отиту. Володіє аудіографом.

Освіта і діяльність

Закінчила медичний факультет Національного медичного університету імені О.О.Богомольця у 2014 році
Пройшла інтернатуру за спеціальністю отоларингологія у Львівському медичному університеті.
На постійній основі бере участь у медичних семінарах та конференціях для впровадження нових методів діагностики , лікування та профілактики отолагингологічних хвороб.
У 2022 році пройшла навчання по невідкладних станах в отоларингології

Професійна діяльність

2016-2021р – Нововолинська Центральна Міська Лікарня – хірургічне відділення поліклініки
з 2021р – BodroСlinic Нововолинськ

Відгуки

1. Був вперше вчора 22.02.23р. на прийомі у лікаря отоларинголога Юлії Валантинівни Бохотниці в Бодро клінік. Хочу висловити щиру подяку лікарю. Юлія Валентинівна дуже чуйна та уважна, але поза цим їй вдалося допомогти мені практично за допомогою “копійчаних” ліків. Тиждень я не міг нормально спати, просто задихався. Був на прийомі у всіх ЛОРів в поліклініці, мені навиписували ліків на більш ніж 2 тис. грн, а на УЗД записали аж через півтори місяці. Однак результат був лише тимчасовим. І лише після одного візиту до Юлії Валентинівни і правильного лікування, моє самопочуття значно покращилося. За пів дня в клініці я пройшов усе необхідне обстеження у чотирьох спеціалістів. Це дуже зручно і не треба стояти по декілька днів у чергах.
Ще раз дякую Юлії Валентинівні Бохотниці за те, що одразу побачила мою проблему і призначила правильне лікування. Це було життєво необхідно для мене! Буду всім рекомендувати чудового лікаря!

Васильчук Віктор Костянтинович, 72 роки, житель с. Низкиничі

Меню