Величко Ярослав Игоревич

Величко Ярослав Ігорович

Лікар – рентгенолог

Графік роботи:
Пн-Пт. 9:00 – 18:00

Ціни на основні послуги лікаря:

Вартість альтернатиного опису МРТ або КТ обстеження – 250 грн

Опис цифрового рентгензображення – 150 грн

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Відгуки

1. __________________

Інформація про лікаря

Спеціалізація

Ярослав Величко працює лікарем-рентгенологом

Освіта і діяльність

Після завершення у 2006 Івано-Франківського державного медичного університету (ІФДМУ) працював до 2015-2016рр. у рентгенвідділенні Центральної МКЛ та кабінеті МРТ Першої МКЛ м. Івано-Франківськ. Два роки за сумісництвом викладав радіологію на Кафедрі радіології та радіаційної медицини ІФДМУ україномовним та англомовним студентам.

З 2008р. пройшов курси МРТ, діагностики патології скелетно-м’язової системи, Курс нейрорадіології Європейської асоціації радіології, навчання з патології органів тазу, був слухачем та доповідав на національних та іноземних конференціях на теми інфекційних уражень хребта, запальних захворювань головного мозку, пухлин кісток хрящового походження, патології колінних суглобів та ін. Є співавтором наукових статей.

Області інтересу: Нейрорадіологія (захворювання головного і спинного мозку, пошкодження нервів), Скелетно-м’язова радіологія(захворювання кісток, суглобів та м’яких тканин), Радіологія органів чоловічого та жіночого тазу. Консультує лікарів МРТ з усіх куточків України.

Підготував 10 лікарів МРТ, є засновником онлайн-курсів МРТ, на яких вже 2 роки навчаються молоді лікарі з усієї України. Започаткував спільноту «Махрова радіологія» для постійного комфортного навчання МРТ, Rtg та КТ.

Мови спілкування та написання висновків: українська, англійська, польська.

Професійна діяльність

2006-2016р рентгенолог Центральної МКЛ та кабінеті МРТ Першої МКЛ м. Івано-Франківськ.
2014-2022р – Bodro clinic Нововолинськ

Сертификат
Напрямки лікування
Меню