Величко Ярослав Игоревич

Величко Ярослав Игоревич

Врач – рентгенолог

График работы:
Пн-Пт:
9:00-18:00

Цены на основные услуги врача:

Стоимость альтернативного описание МРТ или КТ обследования – 250 грн

Описание цифрового рентгеновского изображения – 150 грн

Мы Вам позвоним в ближайшее время

Мы Вам позвоним в ближайшее время

Отзывы
  1.  _____________
Информация про врача

Специализация

Ярослав Величко врач – рентгенологом

Освіта і діяльність

Після завершення у 2006 Івано-Франківського державного медичного університету (ІФДМУ) працював до 2015-2016рр. у рентгенвідділенні Центральної МКЛ та кабінеті МРТ Першої МКЛ м. Івано-Франківськ. Два роки за сумісництвом викладав радіологію на Кафедрі радіології та радіаційної медицини ІФДМУ україномовним та англомовним студентам.

З 2008р. пройшов курси МРТ, діагностики патології скелетно-м’язової системи, Курс нейрорадіології Європейської асоціації радіології, навчання з патології органів тазу, був слухачем та доповідав на національних та іноземних конференціях на теми інфекційних уражень хребта, запальних захворювань головного мозку, пухлин кісток хрящового походження, патології колінних суглобів та ін. Є співавтором наукових статей.

Області інтересу: Нейрорадіологія (захворювання головного і спинного мозку, пошкодження нервів), Скелетно-м’язова радіологія(захворювання кісток, суглобів та м’яких тканин), Радіологія органів чоловічого та жіночого тазу. Консультує лікарів МРТ з усіх куточків України.

Підготував 10 лікарів МРТ, є засновником онлайн-курсів МРТ, на яких вже 2 роки навчаються молоді лікарі з усієї України. Започаткував спільноту «Махрова радіологія» для постійного комфортного навчання МРТ, Rtg та КТ.

Мови спілкування та написання висновків: українська, англійська, польська.

Професійна діяльність

2006-2016р рентгенолог Центральної МКЛ та кабінеті МРТ Першої МКЛ м. Івано-Франківськ.
2014-2022р – BodroСlinic Нововолинськ

Сертификат
Сертификат
Направления лечения
Меню