Мазурик Аліна Петрівна

Мазурик Аліна Петрівна

Дорослий психіатр, здобуває спеціалізацію нарколога
Стаж роботи 5 років

Графік прийому:

Приймає 2 рази на тиждень

16:00-19:00

Ціни на основні послуги лікаря:

Консультація психіатра – 350грн

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Інформація про лікаря

Спеціалізація

Дорослий психіатр, який займається діагностикою та лікуванням розладів сну, депресії, тривожних розладів, шизофренії, біполярного афективного розладу, панічних атак, психосоматичних розладів, розладів психіки та поведінки внаслідок ЧМТ, інсультів, деменції, постковідного синдрому. Проходить навчання для отримання спеціалізації «наркологія». Проводить повторні онлайн консультації для пацієнтів.

Освіта та наукова діяльність

2011-2017 рр. – навчання у ДВНЗ «Івано-Франківського національного медичного університету» за спеціальністю «Лікувальна справа».
2018-2019 рр. – інтернатура на кафедрі психіатрії та психотерапії ФПДО на базі ЛНМУ ім. Данила Галицького та КП «ВОПЛ» м. Луцьк.
20019-2021 рр. – тематичне удосконалення у напрямках: «Психіатрія, наркологія, клінічна психологія та загальна медична практика»; «Сучасне лікування епілепсії у дітей»; «Сучасні підходи до діагностики та лікування синдрому порушення уваги та активності»; «Медична психологія»; «Доказова неврологія: запальні, аутоімунні та рідкі захворювання в неврології»; «Персоніфіковані підходи щодо неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги»; «Фармакотерапія шизофренії»; «Деменція. Психотичні порушення. Порушення поведінки».
2021-2022 рр. – отримує спеціальність «наркологія», факультет післядипломної освіти Харківський національний медичний університет.

Професійна діяльність

З 2019 року – працює лікарем-психіатром у КНП «НЦМЛ»
З 2021 року – консультує пацієнтів приватно в «Бодро клінік»

Відгуки

1. __________________________.

Ціни на послуги

Консультація психіатра – 350грн
Повторна консультація психіатра – 180грн

Меню